6ANdrzej
Ale nie mówimy o tworzeniu świadomości ale powstaniu wszechświata a ten nie powstał przez rozprężenie bardzo gęstej materii ale odwrotnie z powolnego zagęszczania subtelniejszych składników. Materia jest niejako końcowym rezultatem pracy jaką wykonały energie, wiry i fale, żeby siebie przekształcić w coś co nazywamy materią. Tak że zanim do tego doszło proces tworzenia wszechświata był już bardzo zaawansowany i długotrwały, choć był to dopiero początek.
6ANdrzej
Przepraszam, że się wtrącę do rozmowy ale proszę przy okazji zwrócić uwagę na znaczenie słowa światłość. Moim zdaniem nie chodziło o blask, jasność lecz o świat-ca-łość.
6ANdrzej
Symbolem więzi istoty ludzkiej poprzez misję z wiecznością jest łańcuch, ponieważ składa się on z ogniw. Ogniwa są etapami realizacji misji - im więcej ogniw tym dalej "lecąc widzisz".

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH