Komzar
Bardzo się cieszę, że są tacy ludzie.
Tu link do badań stosunkowo współczesnych nad przywracaniem oryginalnego DNA organizmów żywych w polu elektrostatycznym.
https://prawda2.info/viewtopic.php?t=21602

W jakimś sensie to bardzo koreluje z tym co robi Pan Babalski.
Takie uprawy 'zresetowane' są nadal prowadzone we Francji i Szwajcarii.
Komzar
Odnośnie tych elit to osobiście mam troszkę inną teorię. Niestety nieweryfikowalną.
Chodzi o to, że te błędne teorie w fizyce ale nie tylko, tak samo w archeologii, czy jak teorie Darwina, nagle zdobywają olbrzymią popularność.
To co jest tu 'podejrzane' to fakt, że wcześniej były już w danym temacie poważne dociekania i teorie jak i po ich ogłoszeniu zawsze ktoś ze środowiska naukowego wykazał, że są błędne.
Moim zdaniem ktoś celowo sporo zainwestował by wypromować błędne teorie i nadal inwestuje. Mówię to olbrzymich tak naprawdę pieniądzach by opłacić klakierów.
Na pewno miały wpływ zwykłe wady ludzkie jak pycha czy chciwość, ale ktoś umiejętnie je wykorzystał.
Nie wiem kto to może być, to mogą być zarówno wysoko postawieni przedstawiciele kościołów, albo wojsko które chce mieć przewagę technologiczną.
Komzar
Mi osobiście w tych filmach brakuje jednej informacji.
Eksperymenty i opinie świadków pokazują, że jest różnica w wodzie strukturyzowanej na jej korzyść w porównaniu do wody z kranu.
Czy można by taki eksperyment przeprowadzić porównując to również z innymi metodami strukturyzacji jak przemrożenie wody, albo podstawki czy urządzenia innych firm.
Tu pojawia się kolejna niezwykle ważna kwestia. Pan użył konkretnego produktu do badań a z wiedzy ogólnej wynika, że woda nie tyle ma dwie formy struktury (żywa martwa) ale pamięć która przechowuje bardzo detalicznie informacje. Tak więc powiedzenie, że woda jest zestrukturyzowana to troszkę mało. Wypadało by powiedzieć jaki typ informacji jest przekazany, Te nowe klastry żywej wody na pewno zawierają jakąś informację.
To mnie ciekawi najbardziej, czy w tym produkcie uzyskujemy strukturę wody podobną do "czystej tablicy" czy też przekazywana jest tam bardzo specyficzna informacja. Jak ona jest inna od podstawek magnetycznych typu ADR na przykład.
Komzar
Jak już mówiłem bardzo fajnie i rozsądnie tan pan mówi.
Mnie osobiście zawsze denerwowało w fizyce takie lekceważące podejście.
Logicznie rzecz biorąc teoria by mogła być traktowana poważnie musi "łączyć" wszystkie dostępne "punkty" z dostępnych eksperymentów. Jedno odstępstwo teorie powinno eliminować.
W chwili obecnej obecnej mamy taką paranoje, że próbuje się dopasować rzeczywistość do teorii.
Jak ten Pan mówi, są eksperymenty z których wynikają inne wyniki niż z teorii względności. To jednoznacznie ją kasuje. Co powoduje, że nadal ludzie badają coś co się nie sprawdza praktycznie ?
Komzar
Super podejście! Wreszcie wprost usłyszeliśmy czym się różni nauka od bajkopisarstwa.
W bardzo podobnym tonie jest napisany skrypt na temat światła. Eksperymenty nie pokrywają się z teorią. Gorąco polecam:

http://fiertek.3miasto.net.pl/Swiatlo-Czym-naprawde-jest.pdf
Komzar
Zatoczyliśmy duże koło by dowiedzieć się, że jednak instytucja kościoła jest najważniejsza w duchowości.
Troszkę sarkastycznie to mówię oczywiście ale skoro to tak poważne tematy to i mam poważne pytanie.
To ile "kosztuje" ten bilecik do wagonika ? Bez tej wiedzy, konkretów, po tym co zostało powiedziane w tym wywiadzie całą reszta nie ma żadnego znaczenia.
Komzar
Wreszcie to zostało powiedziane! Cała polityka, wszytkie obecne wydarzenia to kolejne odcinki dobrze wyreżyserowanego serialu.
Ludziom trudno w to uwierzyć ale naprawdę tak jest. Doszło do tego, że część rzeczy nagrywają już w studio bo taniej.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Robert TKonrad PrzybytniakHanna MilczyńskaPaweł Mika41 200Marek RadzymińskiAnna ZgłobickaMarcin WieczorekMira MachnickiFankaDanka LenartLukasz KurowskiMarek MendelEwa DąbrowskaPrzemysław KulczykMariola RembeckaJaś ZaradnyArtur DziedzicDariusz PudełkoMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH