Wodny Świat

Oglądasz bezpłatne 5 miunt. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Wodny Świat
15 czerwca 2018
Ocena widzów: 3,40

Tego dnia kiedy przegramy walkę z naturą planeta Ziemia zwycięży i małymi krokami będzie powracać do życia naprawiając wszystkie nasze błędy. Setki, a może tysiące lat potrzeba aby odwrócić degradację wody na świecie. Zacznijmy teraz.
Komentarze: 1

Komzar
Mi osobiście w tych filmach brakuje jednej informacji.
Eksperymenty i opinie świadków pokazują, że jest różnica w wodzie strukturyzowanej na jej korzyść w porównaniu do wody z kranu.
Czy można by taki eksperyment przeprowadzić porównując to również z innymi metodami strukturyzacji jak przemrożenie wody, albo podstawki czy urządzenia innych firm.
Tu pojawia się kolejna niezwykle ważna kwestia. Pan użył konkretnego produktu do badań a z wiedzy ogólnej wynika, że woda nie tyle ma dwie formy struktury (żywa martwa) ale pamięć która przechowuje bardzo detalicznie informacje. Tak więc powiedzenie, że woda jest zestrukturyzowana to troszkę mało. Wypadało by powiedzieć jaki typ informacji jest przekazany, Te nowe klastry żywej wody na pewno zawierają jakąś informację.
To mnie ciekawi najbardziej, czy w tym produkcie uzyskujemy strukturę wody podobną do "czystej tablicy" czy też przekazywana jest tam bardzo specyficzna informacja. Jak ona jest inna od podstawek magnetycznych typu ADR na przykład.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

camel

Kreator Doświadczalny - walczący ze zwrotem: "Nie da się"

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Nauka i technologia

Oglądaj

Spadkobiercy Emoto - żywa woda odc.2 PRO

Oglądaj

Permakultura PRO

Oglądaj

Częstotliwość świata PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Marek RadzymińskiRadek ChodźkoAnna ZgłobickaPaweł H.Tomasz SusAnna KominekKrzysztof StachowskiMarcin Łukaszek41 200Edytor MyśliDanuta OkrucińskaWioleta MichalikjezyŁukasz GrabowskiDanka LenartMateusz KornackiKamil TatarMichał CzerwińskiJacek Dionizy KałużaAndrzej RodziewiczWojciech ZakrzewskiGrzegorz RyczkowskiLeszek GramackiAnna PodgórskaSergiusz ZisenbachHanna B-skaRoman Wollny
DOŁĄCZ DO NICH