Odpowiedzi ojca Pio cz.5

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Odpowiedzi ojca Pio cz.5
20 września 2017
Ocena widzów: 4,50

W klatce, w której jesteśmy zamknięci możemy dokonywać wyborów, jakich tylko zechcemy. Pod warunkiem, że są to wybory pomiędzy pokazanymi nam możliwościami.
tagen.tv/dotacje/TAGEN/WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA.
Komentarze: 4

Komzar
Zatoczyliśmy duże koło by dowiedzieć się, że jednak instytucja kościoła jest najważniejsza w duchowości.
Troszkę sarkastycznie to mówię oczywiście ale skoro to tak poważne tematy to i mam poważne pytanie.
To ile "kosztuje" ten bilecik do wagonika ? Bez tej wiedzy, konkretów, po tym co zostało powiedziane w tym wywiadzie całą reszta nie ma żadnego znaczenia.
jan24
kosztuje 100%
mare-k01
??????.Coś mi tu nie gra.Zacznę od cudownego poczęcia.Istnieją o wiele starsze religie niż chrześcijańska , w których przewija się wątek narodzin Boga z dziewicy .Jest to Egipt gdzie narodził się Horus, Dendery, Indie,Iran, itd,itp.
Sygnalizuję tylko niektóre niezaprzeczalne fakty. Nie mam zamiaru ich rozwijać bo zajęłoby to więcej jak pięć odcinków spotkań z Panem Sławkiem.
Zapytam tylko co np. z Ewangelią Tomasza czy Jakuba , czy też np Marii.Bliższe mi one są niż nowotestamentowe cztery ewangelie.
Spisali je ludzie , którzy byli przy Jezusie, rozmawiali z nim.
50 czy 60 lat i później , po odejściu Jezusa można pisać cokolwiek i nawet Duch Święty niewiele może pomóc. W Mateuszu, Marku,Łukaszu czy Janie to nie jest język Jezusa,
to nie jest język który naucza rozwoju duchowego, to w końcu nie jest Ten Jezus ,którego ja czuję właśnie w apokryfach.To nie jest język Absolutu
Za cienki jestem aby zgadzać się lub nie z wypowiedziami Pana Sławka , ale również moje doświadczenia duchowe pozwalają mi tylko na przyjęcie do wiadomości tego co pan Sławek opowiada.
Jezus powiedział do kapłanów.Dostaliście klucze do Wiedzy a jesteście jak pies leżący w żłobie bydlęcym.Sam nie zje i bydlęciu nie pozwala
Czyżby w tej niezieziemskej opowieści pan Sławka zawierała się kryptoreklama Kościoła Katolickiego?Narazie!
mare-k01
Po obejrzeniu 6-go odcinka czułem się tak jakbym zderzył się z rozpędzoną lokomotywą.
Panie Sławku! Zbawienie pozwala nam na opuszczenie tego"łez padołu" i każdy katolik wierzy w stan Królestwa Niebieskiego , które osiągnie po wypełnienie Prawa Boskiego.
Okazuje się , bo tak to wynika z pańskiej wypowiedzi ,że nie jest to tak do końca jasne i pewne.
Hermetyzm powiada-"jak na górze tak i na dole",czyli z ziemskiej wojenki , walki z własnymi słabościami i przeciwieństwami nie tylko z nimi , mamy kiedyś zaszczyt już jako dusze być przeniesieni w pobliże wojen pomiędzy tytanami.
Gdzie u diaska podziewa się ów stan wiecznej szczęśliwości , to Królestwo Niebieskie owa Nirwana o której mówią religie Dalekiego Wschodu.Z pańskich słów jasno wynika że Stwórca który stworzył tylko raz jest obojętny na to co się tam gdzieś dzieje lub też jest zupełnie bezradny w stosunku do poczynań tych ,których sam wykreował.
Oceniam Pańskie rewelacje jako dusza w ziemskim ciele , nie pamiętająca ani swoich poprzednich wcieleń ani ostatniego pobytu po tamtej stronie , lecz ta nieprzeciętna gmatwanina informacji przekazywana podczas wywiadu nie ma na celu i w to pragnę wierzyć wprowadzania zamętu czyli dezinformacji w imię czyjegoś partykularnego interesu.
Te Pańskie niedopowiedziane zdania niekiedy półsłówka pozwalają mi na postawienie takiej tezy.
Nie akceptuje Pan istnienia półprawd, zgoda , ale jak widzę jest Pan gorącym zwolennikiem niedopowiedzianych wątków.
Pozdrawiam. Marek


Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

camel

Kreator Doświadczalny - walczący ze zwrotem: "Nie da się"

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 30 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 27 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 37 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Marek RadzymińskiRadek ChodźkoAnna ZgłobickaPaweł H.Tomasz SusAnna KominekKrzysztof StachowskiMarcin Łukaszek41 200Edytor MyśliDanuta OkrucińskaWioleta MichalikjezyŁukasz GrabowskiDanka LenartMateusz KornackiKamil TatarMichał CzerwińskiJacek Dionizy KałużaAndrzej RodziewiczWojciech ZakrzewskiGrzegorz RyczkowskiLeszek GramackiAnna PodgórskaSergiusz ZisenbachHanna B-skaRoman Wollny
DOŁĄCZ DO NICH