Festiwal WIBRACJE - Regina Sidorkiewicz

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Festiwal WIBRACJE - Regina Sidorkiewicz
13 lipca 2017
Ocena widzów: 3,40

Nasze ciała są otoczone niewidoczną dla większości energią, którą widzący ją nazywają AURĄ. Jak ją zobaczyć, jak się nauczyć interpretacji jej wyglądu, o tym opowie Regina Sidorkiewicz.
Komentarze: 1

Adam1946
Wspaniała kobieta!Z wielką uwagą wysłuchałem tego niezwykłego wystąpienia.Ciągle pracuję i chyba trzeba zwolnić obroty.Kiedyś przed laty byłem na spotkaniu w lublinie z uzdrowicielem duchowym z Ukrainy,byłym lekarzem-oficerem Armii Radzieckiej W trakcie spotkania zapytał czy ktoś widzi aurę
jego lub pacjentki ,która stała obok niego tyłem.Obok mnie siedziała starsza kobieta,która poczerwieniała na twarzy i cichutko zwróciła się do mnie ,że widzi.aurę.Ja nie widziałem głośno mówiąc.Wtedy odwrócił się do mnie i zapytał czy teraz widzę.I zobaczyłem na jego głowie srebrzystą szeroką aurę.Kobieta miała wąską aurę o postrzępionym jak piła do drzewa,migocąca czerwonymi płomykami,koloru pomarańczowego.Była chora. i to było znakomicie widać.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

camel

Kreator Doświadczalny - walczący ze zwrotem: "Nie da się"

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 11 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 20 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 53 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH