Rzeczywistość nieoczywista cz.II

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Rzeczywistość nieoczywista cz.II
15 lutego 2017
Ocena widzów: 4,60

Jak wygląda rzeczywistość bez obserwatora, czy w ogóle może istnieć? Dlaczego naukowcy trzymają się dogmatów i wypracowanych procedur mimo iż obserwują zjawiska które nie pasują do znanych im praw natury. W rozmowie z Dr Danutą Adamską-Rutkowską współautorką książki „Kwantowa Rzeczywistość”.
Komentarze: 1

skorpion
Swietny wywiad-mozemy utknac w naszych ograniczeniach-nasza wlasna wola-polecam Film doskonale oddajacy obrazy o ktorych mowila Pani Danuta-"Miedzy Pieklem a Niebem"z niestety juz nie zyjacym Robinem Williamsem-Pozdrawiam i Dziekuje
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Nauka i technologia

Oglądaj

Marcin Jakubowski: Otwarte źródło projektów dl...

Oglądaj

Projekt Boga odc. 15 PRO

Oglądaj

KOD - John Veto odc.2 PRO