tag: Danuta Adamska-Rutkowska

Dr Danuta Adamska-Rutkowska

Posiada tytuł naukowy doktora nauk technicznych w specjalności inżynierii chemicznej, uzyskany na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Jako pracownik naukowo-badawczy była zatrudniona w Instytucie Chemii Przemysłowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Warszawie. Obecnie jest już na emeryturze. Oprócz doskonałej znajomości dziedzin inżynierii chemicznej i procesowej, posiada również szeroką wiedzę w zakresie fizyki, biofizyki, biologii i cybernetyki.
W swojej pracy zawodowej zajmowała się matematycznym modelowaniem procesów, które wykorzystywane jest w symulacjach komputerowych mających na celu opracowanie nowych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu poznała dogłębnie m.in. zasady funkcjonowania i organizacji struktur mózgowych, co w naturalny sposób przełożyło się na jej zainteresowanie zagadnieniem świadomości.
Jako autorka posiada na swoim koncie kilka książek starających się w naukowy sposób wyjaśnić zjawiska uznawane za nadprzyrodzone.


Warszawa www
Oglądaj

Rzeczywistość nieoczywista cz.III PRO

Oglądaj

Rzeczywistość nieoczywista cz.II PRO

Oglądaj

Rzeczywistość nieoczywista cz.I PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH