tag: Danuta Adamska-Rutkowska

Dr Danuta Adamska-Rutkowska

Posiada tytuł naukowy doktora nauk technicznych w specjalności inżynierii chemicznej, uzyskany na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Jako pracownik naukowo-badawczy była zatrudniona w Instytucie Chemii Przemysłowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Warszawie. Obecnie jest już na emeryturze. Oprócz doskonałej znajomości dziedzin inżynierii chemicznej i procesowej, posiada również szeroką wiedzę w zakresie fizyki, biofizyki, biologii i cybernetyki.
W swojej pracy zawodowej zajmowała się matematycznym modelowaniem procesów, które wykorzystywane jest w symulacjach komputerowych mających na celu opracowanie nowych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu poznała dogłębnie m.in. zasady funkcjonowania i organizacji struktur mózgowych, co w naturalny sposób przełożyło się na jej zainteresowanie zagadnieniem świadomości.
Jako autorka posiada na swoim koncie kilka książek starających się w naukowy sposób wyjaśnić zjawiska uznawane za nadprzyrodzone.


Warszawa www
Oglądaj

Rzeczywistość nieoczywista cz.III PRO

Oglądaj

Rzeczywistość nieoczywista cz.II PRO

Oglądaj

Rzeczywistość nieoczywista cz.I PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH