Węgiel = bogata Polska

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Węgiel = bogata Polska
05 stycznia 2016
Ocena widzów: 4,00

Zespół pana Jarosława Hołubeckiego wykorzystując i rozwijając wiedzę użytą podczas usuwania skutków katastrofy w Czarnobylu opracował nowatorską metodę oddziaływania na węgiel. Wykorzystując zasady mechaniki kwantowej skonstruowali urządzenia, za pomocą których udało im się obniżyć temperaturę zapłonu węgla, co znacznie zmniejszało jego zużycie oraz emisję dwutlenku węgla.

Kilkuletnie próby w polskich elektrowniach dały bardzo obiecujące rezultaty, nie pozostawiając żadnych wątpliwości, że technologia działa, co potwierdziły też bardzo dokładne badania przeprowadzone na Politechnice Częstochowskiej. Niestety ze względu na niejasne decyzje polityczne zespół pana Jarosława nie uzyskał zgody na wdrożenie swojej technologii w żadnej elektrowni a Polska nadal zobowiązana jest do płacenia olbrzymich sum za emisję dwutlenku węgla.

Obecnie pan Jarosław Hołubecki pracuje jako kierowca TIR-a, jeżdżąc po Europie aby zarobić na utrzymanie rodziny i spłatę starych długów. Poznaj kolejną historię polskiej myśli technicznej, którą zamiast wielkiego sukcesu spotkała smutna polska rzeczywistość.
Komentarze: 9

pankracy267
Bardzo pouczajace te dane innowacyjne pana Jaroslawa i szkoda,ze ciagle nie ma odpowiednich form regulacyjnych dopuszczalnosc emisji.
Niestety nie ma odgornej woli.
trojkat
Normy emisji są, ale widocznie komuś zależy, żebyśmy nie przestawali ich przekraczać.
pankracy267
Wlasnie powinno byc tak,zeby nie mozna bylo ich przekraczac.
makroku
Jak można skontaktować się z panem Jarosławem.
trojkat
@makroku, z racji obecnej pracy pana Jarosława i jego częstych wyjazdów nie ma z nim bezpośredniego kontaktu. Dlatego prosimy o pytania do niego na nasz adres e-mail: info@tagen.tv a my będziemy je dalej przekazywać.
pl_jarek
Przypadek niemal identyczny jak Lucjana Łągiewki i standardowe podejście tak zwanych "naukowców" - jak nie wiem jak to działa to znaczy, że tego nie ma.
lucjan.dziurgot
Wola jest jednak ciągle destrukcyjna, nie spodziewajmy się niczego dobrego po "nowym" nierządzie bo taki jego los będzie jak poprzednim razem: naobiecują, poszczekają/poszczekają i udając, że nic się nie dało zrobić odejdą, ... , O JA NAIWNY!!!... , ciągle mam nadzienjuńkę, że się mylę! (:
lucjan.dziurgot
Opłaty za emisję co2 to podatek za oddychanie niewolników w Kolonii zwanej Polską, jak już księdze przejdą po kolędzie i zobaczą, że się "jego dzieciom" ZBYT dobrze powodzi to podnoszą opłaty za emisję. To taki płynny regulator niepowodzenia Polaków!
Ubuntu123
Kiedy druga część ? Na dzień dzisiejszy energia jest dużo droższa niż 8 lat temu, ale pewnie nasz nierząd nie zmienił stanowiska w tej sprawie.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Nauka i technologia

Oglądaj

O co chodzi w świecie dźwięków PRO

Oglądaj

Doświadczenia na Żywej Wodzie cz.8 PRO

Oglądaj

Emitypy cz.5 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH