Żywienie Terapeutyczne - czary mary

Nie przepadasz za oglądaniem reklam?

Zarejestruj się i wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Żywienie Terapeutyczne - czary mary
28 października 2015
Ocena widzów: 4,40

W tym odcinku Szef Irek pokaże jak zrobić coś z niczego a Davina zaskoczy Irka pomysłem, który sama przygotowała.
Komentarze: 3

ayka14krysienka
ciekawe
patsim
super
tomekp34
Wczoraj (09.08.2016)wysłuchałem reportaż w radiowej Trójce o Irku i jego żonie,o jego pracy w Stanach,o ich małżeństwie, o powrocie do Polski.Teraz Irek robi rzeczy niesamowite, łącząc wiedzę o człowieku z ostatnich kilku tysięcy lat z nowoczesną biochemią.To takie proste i genialne zarazem!Od wczoraj oglądam kolejne odcinki w tagen.TV i już nie mogę doczekać się następnych. Pozdrawiam!
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Bliżej zdrowia bliżej natury - Jerzy Zięb... PRO

Oglądaj

Żywienie Terapeutyczne - czekolada

Oglądaj

Rody Krwi odc.11 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH