Wielcy Zwycięzcy

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Wielcy Zwycięzcy
28 marca 2014
Ocena widzów: 3,40

Dwójka wspaniałych osób zabierze nas w świat swojej walki w pokonywaniu barier, oboje niepełnosprawni, oboje walczący o innych aby wyszli z domu i nie poddawali się swojej chorobie. Oboje mogli pokonać drogę dookoła Polski na wózkach inwalidzkich dzięki temu, że ich organizmy zostały wsparte przez naturalne środki wspomagające leczenie.
Na ich niezwykłą opowieść zaprasza Tadeusz Miszczak, znany z prelekcji “Zanim pójdziesz do lekarza”, która odbyła się na targach niezwykłości. W naszych programach wykład ten w dwóch częściach otrzymał tytuły: “Organizm – cudowny lekarz” i “Nie poprawiajmy natury”.
Komentarze: 1

Trajko
A co powie Wanda Wegener na to?
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Niebezpieczne tłuszcze trans

Oglądaj

Pomoc w samoleczeniu PRO

Oglądaj

Prawdziwi POLSCY lekarze cz.3 PRO