Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 51

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 51
16 października 2015
Ocena widzów: 4,00

Kolejny raz napłynęło mnóstwo pytań do Tadeusza, który postara się na wszystkie odpowiedzieć, chociaż jak sam twierdzi odpowiedzi każdy powinien poszukiwać indywidualnie.
Komentarze: 13

Joanna45
Dziękuję Pani Justynie I panu Tadeuszowi za insirujące rozmowy. Zaczęłam słuchać początkowo wyrywkowo a teraz kolejno od pierwszego odcinka. Kolejny raz Pan Tadeusz wspomina nowego genialnego fizyka nie podając jego nazwiska proszę o podanie.
Jestem zadziwiona, gdy cokolwiek nieprzyjemnego dzieje się to pytanie o co chodzi, co mam zobaczyć w sobie, czego się nauczyć kompletnie zmienia nastawienie.Zauważyłam też, że gdy tylko o czymś pomyślę (spotkanie, wyjazdy, pacjenci) bez ciśnienia na realizację czekam nie dłużej niż dzień, zabawa jest przednia. Może to przykład stwarzania?
jadwiga
do Joanna45:to co Ci się wydarza zwane jest WS (czyli wydarzenie synchroniczne) o czym pisze Kirby Surprise w książce "Efekt synchroniczności" pozdrawiam, Jadwiga
Porzeczka
Mówi Pan, że "dostaliśmy" najgorsze dusze, żeby je naprawić. Że zostały naprawione. Przy mówieniu o zasłonach mówi Pan, że każdy musi wykonać robotę sam, rozumiem - naprawić SWOJĄ duszę. To czyje "my" dusze naprawialiśmy? Czy my w ogóle mamy swoje dusze? Czy to rzeczywistość ma swoje dusze?

Z tego co Pan mówi, sytuacja na teraz wygląda tak, że w ciele ludzkim są trzy oddzielne (a nie jak było do tej pory - połączone) świadomości: ciała, duszy, ducha. Gdzie w tym wszystkim my? Da się wskazać? Myślenie, tego nie ogarnia. Czego się złapać! Jak to wpłynie na nasze codzienne funkcjonowanie? Jakie będą tego plusy, jakie minusy? Co to za nowa gra?

Pani Justyno, proszę częściej prosić Pana Tadeusza o posługiwanie się przykładami.
zyta
Witam.Też poprosze Pania Justynkę o konkretne przyklady do wypowiedzi Pana Tadeusza.To Co dla Pana Owsianko jest proste i oczywiste,dla przecietnego człowieka jest bardzo niezrozumiałe.Wiekszosc ludzi nie jest tak daleko na ściezce duchowej,nie mają własnych wizji i interpretacji, jak Pan Tadeusz.Miło bedzie jesli ten program bedzie dla szerszego grona widzów,przyklady do wypowiedzi rojasnią zgmatwane interpretacje..Pozdrawiam.Zyta.
dryf

Panie Tadeuszu.
Czy Świadomości, jako cząstki Boga Ojca/Matki, wprowadzone zostały do bryły Wszechświata w ilości niezmiennej od zarania dziejów, czy też ten proces odbywa się nieustannie?
Z Pana różnych wypowiedzi wynika, że proces wprowadzania świadomości do bryły Wszechświata odbywa się nieustannie. Przynajmniej ja tak to odbieram.

A skoro tak jest i „nowe” świadomości cały czas wprowadzane są do wnętrza Wszechświata, to by znaczyło że, one nie brały udziału we wprowadzaniu matrixu. I mówienie, że to my sami narobiliśmy sobie szkody traci sens. Bo przecież nie wiadomo które z nas jest akurat tą nową, a które starą Świadomością.

Andrzej

.
zyta
Witam.Czy wypowiedzi Pana owsianko mozna podsumować nastepujacym cytatem?„Rzeczy, które widzimy to te same, które istnieją w nas. I nie ma żadnej innej rzeczywistości prócz tej, jaką mamy w sobie. Dlatego też większość ludzi żyje tak nierealnie, ponieważ zewnętrzne obrazy uważają za rzeczywistość, a swego własnego świata wcale nie dopuszczają do głosu.”
Hermann Hesse
zyta
Witam.Przepraszam za bład w powyższym komentarzu,winno być"Pana Owsianko".Pozdrawiam.Zyta.
Porzeczka
Czym jest dziura na Słońcu, do czego służy?
zyta
Witam.Moje pytania dot.tematu schodzenia czwórkami.Czy schodzac czworkami ,schodzimy jako 4 istoty ludzkie?Czy schodzimy4 od swojej swiadomości,czy też bezposrednio od Boga-Ojca?Pozdrawiam.Zyta,
Porzeczka
Mówił Pan kiedyś, że zawsze odradzamy się jako ludzie. Że nie przybieramy innych form. Że owszem, możemy sobie wejść w jakąś inną formę, żeby zobaczyć jak to jest, ale na chwilę. W ostatnim filmiku na YouTube Pan A. Kaleta mówi, że kiedyś był powietrzem.
Z jego sposobu wypowiadania się, raczej wywnioskowałam, że On teraz jest człowiekiem, a kiedyś był powietrzem. Że reinkarnujemy się w różne formy. Czy to jakaś rozbieżność w widzeniu tej kwestii między Panami, czy ja źle interpretuję?
zyta
Do Porzeczka.Też słuchałam wypowiedzi Pana Andzrzeja Kalety i tez tak odebrałam,ze był wszystkim,nim reinkarnował jako człowiek.Pozdrawiam.zyta.
Porzeczka
Bóg Panu powiedział, że chciał być kimś, bo do tej pory był czymś.
Bóg to Bóg. Co za różnica, jak siebie nazywa, przecież nazwa nie umniejsza mu mocy. No, ale najwyraźniej różnica jest. Więc, czas by szerzej o tym powiedzieć.
Porzeczka
Czemu służy Święto Zmarłych?
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 49 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 48 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 17 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH