Żywienie Terapeutyczne - skóra

Nie przepadasz za oglądaniem reklam?

Zarejestruj się i wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Żywienie Terapeutyczne - skóra
16 września 2015
Ocena widzów: 3,70

Jak odżywiać i dbać o skórę. Tanie, dobre, sprawdzone metody które niezawodnie poprawią wygląd i funkcjonowanie największego organu w naszym ciele, którym jest nasza skóra.
Komentarze: 12

pankracy267
Gdyby ludzie stosowali dary natury i byli swiadomi dzialania roznych ziol,to apteki nie roslyby dzis jak grzyby po deszczu i glupota potem tez by nie bolala.
Maseczki na skore sa w modzie,ale szczotkowanie skory powinno byc nie do,a od serca z racji na prawidlowa stymulacje biegunowosci biopradow organizmu.
Amma
Hmmm ... szkoda tylko że poświęciliście czas/energię na ustosunkowanie się do spostrzeżeń/komentarzy widzów odnośnie waszego sposobu ubierania ... a nie odpowiedzieliście na moje rzeczowe pytania np. o aloes .. o czymś to świadczy !?
j.lucy
Amma, dla każdego jego własne widzenie jest najważniejsze, tak jak teraz Twoje dla Ciebie. Irek i Davina opowiedzieli o ich stylu życia i bycia, mając na względzie różne głosy ludzi z różnych stron (w tym widzów), jak i moje jako osoby, która podczas realizacji programu cały czas przypomina - uprasuj ubranie do programu. Zbuntowali się nam oboje i dobrze - skoro tak żyją to nie ma co stwarzać sztucznego świata do realizacji programu - po to był ten komentarz, a nie po to aby zignorować Twoje pytania o aloes. Pamiętaj też, że nagrywamy często po 2 lub 3 odcinki w jeden dzień (tak jak w tym przypadku - 3 odcinki w jeden dzień) i nie można odpowiedzieć na czyjeś pytanie nie wiedząc o nim.

Pozdrawiam
j.
Amma
Nie ładnie tak insynuować j.lucy - widać innych sądzisz według siebie - widocznie dla ciebie twoje własne widzenie jest najważniejsze - ja tak nie mam więc bardzo cię przepraszam że rozczarowałam :o))))

Hmmm zbuntowali się powiadasz - to może rzeczywiście Dawina nago zacznie występować jak sama rzekła że ma na to ochotę - oglądalność ci wzrośnie - na gwałt ludziska będą wykupywać konto PRO !?

Wszystko o czymś świadczy i nie zawsze o tym co inni sugerują manipulatosko!
j.lucy
Amma, w zdaniu: "dla każdego jego własne widzenie jest najważniejsze, tak jak teraz Twoje dla Ciebie" chciałam pokazać odrębny punkt widzenia każdej osoby przez pryzmat swoich własnych doświadczeń. Każdy ma do tego prawo, bo każdy ma własne odrębne doświadczenia, czasem jednak warto przypomnieć sobie, że inni mogą mieć inny punkt widzenia - to, że Ty w tym momencie tak oceniasz sytuację (cytuję:"szkoda tylko że poświęciliście czas/energię na ustosunkowanie się do spostrzeżeń/komentarzy widzów odnośnie waszego sposobu ubierania ... a nie odpowiedzieliście na moje rzeczowe pytania np. o aloes .. o czymś to świadczy"), jest wynikiem Twoich doświadczeń do czego masz absolutne prawo, jednak prawda może być zupełnie inna - jak np. to, że nagrywając trzeci odcinek tego samego dnia, Irek nie mógł odpowiedzieć na Twoje pytanie spod odcinka pierwszego czy drugiego, które nagrywał dwie godziny wcześniej. To tak w skrócie.
Co do reszty Twojego wpisu, pozwól, że się nie wypowiem. Wstrzymuję się od głosu.
Pozdrawiam
Amma
j.lucy blablabla bardzo wymowna reakcja "uderz w stół a nożyce się odezwą" albo może "na złodzieju czapka gore" .. bo przecież ja tylko wyraziłam ubolewanie pisząc "szkoda że" .. i zastanawiałam się i pytałam co oznacza takie zachowanie pisząc tylko "o czymś to świadczy" .. wszak według mnie wszystko o czymś świadczy .. po owocach/reakcjach/postępowaniu poznacie drzewo/priorytety .. i ja to próbuje robić czego i tobie życzę .. i nikomu nie odbieram prawa do jego punktu widzenia więc zupełnie nie o to mi chodzi no ale masz oczywiście prawo snuć swoje blablabla czyli wyjaśnienia :o)))
Amma
"Tylko mały człowiek odbiera wszystko jako atak na siebie" !!!
Amma
A odnośnie skóry zdecydowanie zgadzam się z poglądem iż że jej jakość odzwierciedla jakość wnętrza/wątroby zwłaszcza - więc kremiki nie pomogą jeśli się nie zadba o wątrobę - może trzeba jedno robić nie a nie zapominać o drugim .. jednak czy nie wszystko przebrzmiewa !?

A odnośnie prasowania też już dawno odeszłam od tego więc witam w klubie Irka/Davinę - i mamy prawo tak robić i nie dajmy odebrać sobie tego prawa - tak trzymać - a ty j.lucy prasuj/prasuj/pucuj/picuj - ja w każdym razie nie odbieram ci tego prawa - co nie oznacza że nie mam prawa dzielić się spostrzeżeniami/przemyśleniami!
j.lucy
Amma, odpowiedziałam Ci jako realizator programu dlaczego był komentarz dotyczący prasowania a nie było komentarza w sprawie aloesu. Nie odpowiadam za Twoją interpretację zdarzeń.
j.
ayka14krysienka
Poco te durne komentarze ,jak się nie podoba to nie oglądać.
Cieszcie się ,że ludzie chcą dzielić się swoją wiedzą a nie
tylko krytykować-wstyd
patsim
Hejtują Ci, którzy są nieszczęśliwi i nie mają co robić. Zgadzam się z komentarzem powyżej :)
Dawina i Irek to fantastyczni ludzie. Uwielbiam ich i serdecznie pozdrawiam.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Rody Krwi odc.22 PRO

Oglądaj

Bakteria NARINE - żyj zdrowo PRO

Oglądaj

Mikrobiom nas ochroni PRO