Filipińscy szamani

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Filipińscy szamani
30 września 2015
Ocena widzów: 3,70

Krótka relacja z niezwykle interesującej wizyty u szamanów na wyspie Siquijor na Filipinach. Testowanie ziół i cała masa informacji o rytuałach i obrzędach regionalnych które się mieszają z ultrakatolickimi tradycjami filipińczyków.
Komentarze: 3

drchandra
Turmeric (to żółte) to kurmuma. Bardzo zdrowa i bardzo łatwa do uprawy w mieszkaniu, z jednej bulwy w ciągu roku wyrasta 10 razy tyle, trzeba mieć dużą doniczkę :) Wysokość około 1m. Tylko trzeba zdobyć jadalną, a nie ozdobną odmianę. Z imbirem podobnie, bulwy ze sklepu rosną w doniczce puszczając długie pędy, ponad 2m.
pankracy267
Ziololecznictwo ma szerokie zastosowanie w medycynie niekonwencjonalnej
i nie ma skutkow ubocznych,co z kolei zmienia tez stan swiadomosci.
j.lucy
Drchandra: teraz już wiemy :) posadziliśmy w doniczkach w domu i pięknie rośnie, ale dziękuję za informację o dużej doniczce, właśnie się zastanawiałam nad tym, jak dużo miejsca w donicy potrzebuje kurkuma :) pozdrawiam
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Świat jest inny odc. 123 - Eksperci od śW... PRO

Oglądaj

Choroby cywilizacyjne

Oglądaj

Świat jest inny odc. 151 - Jak nas sprzed... PRO