Oczy Duszy 1

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Oczy Duszy 1
09 lipca 2015
Ocena widzów: 3,90

Przez lata całe nie zwracamy uwagi, na kumulowane toksyny oraz właściwe odżywianie, na stany emocjonalne, ciągły stres i napięcie mięśniowe, na to co burzy wewnętrzną harmonię. Nie czekając na zaawansowany stan choroby można wpłynąć na uniknięcie lub cofnięcie zaburzeń przez właściwe podejście do ciała.
Sesje terapeutyczne Anny Mikołajczyk oparte są na metodach stosowanych przez Brandon Bays i Dolores Cannon. Podczas tych sesji można odkryć i uwolnić się od negatywnych zapisów w podświadomości i komórkach ciała, wpływających na los, życie i zdrowie.

Kontakt:
606 907 764, 518 593 519
www.centrum-medam.pl
Komentarze: 0

Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Bliżej zdrowia bliżej natury - Eugeniusz ... PRO

Oglądaj

Prawdziwi POLSCY Lekarze - NIACYNA PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc. 134 - Polski cud nad... PRO