Świat jest inny - cz.6 - Ustawka 1939

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Świat jest inny - cz.6 - Ustawka 1939
17 lutego 2015
Ocena widzów: 4,85

Dr Jerzy Jaśkowski niestrudzony badacz rzeczywistości przybliża fakty historyczne dotyczące kampanii wrześniowej 1935. Opowiada także o roli Marszałka Piłsudskiego w międzywojennej Polsce.

książki Dr Jaśkowskiego dostępne pod adresem: http://educodomi.blog.pl/ksiazki-dr-jj/
Komentarze: 11

maranet2
Poprwacie ten wstyd - Marszałka Piłsudzkiego !!! Józef Klemens Piłsudski
2mk
Witam Państwa oraz Redakcję. Mam taką sugestię w wł. Prośbę!..
Czy moznaby odblokować z poza konto "PRO" cz. Drugą z serii filmów z Dr Jerzym Jaskowiakiem pt: "Historia". Jest on jedynym z tej serii przypisany do konta PRO.
Uzasadniajac chodzi mnie o to iż ta seria jest idealna do linkowania zawartej w niej Prawdy historycznej o dziejach Polskiego Państwo na przestrzeni wieków aby pokazać zwolennikom kłamstw historycznych oraz autowon i poplecznikom świadomie i celowo podawanej Nam polakom zakłamanej wersji naszych dziejów. A własnie cz.2 oraz najnowsza cz.6 idealnie wypełniają Rzetejna treścią Historyczną białe a wł szaro-czarne "kleksy i zamazania" celowo wprowadzane na karty historii Państwowości Polskiej.
Ja znam Praedziwa historię Drugiej RP - była ona tak samo bezprawnym Państwem rzadzącym przez "łajdaków i swinie" jak obecna IIIRP a wszystkie tzw Wielkie Budowy II RP oraz tzw "modernizacja armii" miała na celu rozgrabienie zaspbów Państwa czyli rozgrabienie za pomocą kradzierzy zuchwałej majatku należącego do Wszystkich obywateli czyli Budzrzetu oraz kwot uzyskanych z podatków - podatków robotników analfabetów i nedzarzy poniewaz elity IIRP tez nie płaciły de facto podatków jak "elity" IIIRP.
Nasz Nieszczęśliwy (nieszcęśliwy dla nas Obywateli-podatników acz Eldorado dla Złodziei, Zdrajców, Zaprzańsów o i Bandytów płci obojga)jest pernamentnie łupiony i okradany przez "Swoich" jak i Obcych od circa 400 lat. ... :(
Ech`hh hhh hh ............ :(
pankracy267
Swiete slowa i szacunek dla Pana Dr.Jaskowskiego za jego wiedze,pamiec i szczere checi przekazu waznych informacji.Historie zawsze falszowano za czesto niechlubne interesy itp.
Wiele historycznej zdrady i zamieszania ma tez dzisiaj swoje odbicie i tylko plemiona jak w bantustanie tworza dzisiejsza "tradycje".
Panstwowosc i prawo sa tylko na papierze,wiec afery byly i beda.
maranet2
Bestja, wilkołak żądny krwi, zysków i władzy zawsze za krzyżem się chował !
"Wilk z krwawą paszczą, wiecznie mordu głodny,
Co się pod znakiem krzyża zawsze chowa
Krzyż splugawiony znów weźmie za godło,
Pocznie narody pożerać dokoła.
Krwawe swe ślepia ku wschodowi zwróci
Zastęp pancerny na kształt chmury ptactwa
Całą potęgę na kraj twój rzuci.
A drugi niedźwiedź zdradziecki, co młotem kościoły wali,
Który prawo Boże wokół depta, nóż wam w plecy wrazi..."

http://abelikain.blogspot.com/2014/12/kto-niemca-stworzy.html?view=magazine

Złodzieje i sprzedawcy Narodów, krwawi i nienasyceni handlarze Niewolników !!!
Ohyda w "arystokratycznym " ciele ludzkiej małpy chorej na wybraństwo krwi !!!

Dziś Polacy i Polska jest Afryką jewropy, "by żyło się lepiej" jewrejskim panom !

https://plus.google.com/103523073312470013674/posts/2QhFqEAWhvP
trojkat
Niesamowite jest to jak pan Jerzy sypie datami, nazwiskami, miejscowościami i innymi szczegółami jak z rękawa. Przeogromna wiedza i do tego widać, że już odpowiednio przemyślana i ułożona.
kubol
Żenująca masa pomyłek dat , faktów ,wniosków ...
Ale ogólnie ok , może być ...
Każdy ma prawo do swojej prawdy .
marzecro
Żenująca to jest logika faktów: wojna Polski i wojna Finlandii, naprawdę żenująca. Jest prawda czasu i prawda ekranu i aby ten miś polskiej poprawnej historii przestał stać na straży twojej prawdy. Jak widać cała nasza patriotyczna historia Polski śmierdzi na kilometr zdalnym sterowaniem. Sam pamiętam jak ze zdziwieniem słuchałem przedwojennej pani pułkownikowej już śp, jak na temat polskiego wojska z września 1939 wypowiadała się "Jakie wojsko?", wtedy tego nie zrozumiałem, teraz fakty się powoli układają w logiczną całość.
Maciek1980
Trochę pomyłek Pan Profesor zaliczył; nazwiska, fakty; daty. Ale mimo to wypowiedź bardzo ciekawa.
hendom61
Pozbawiając Społeczeństwo RZETELNEJ wiedzy historycznej......pozbawia się Je KORZENI ŻYCIA.....
Właśnie to się dzieje na Naszych oczach....
karolol127
Błagam was kochani publikujący takie materiały, jeśli macie kontakt z panem Dr Jaśkowskim poproście go o źródła, książki z których zaczerpnął wiedzy zwłaszcza w tematach historycznych. Wiem, że o kilku już mówił, ale wiedzy nigdy za dużo.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

Wyklęci w krainie złota PRO

Oglądaj

Włodarz – tajne bronie Hitlera PRO

Oglądaj

Wspólny język Słowiański PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH