Psychotronika jako nauka

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Psychotronika jako nauka
23 grudnia 2014
Ocena widzów: 3,60

Niezwykle ciekawa rozmowa z Ryszardem Gąsierkiewiczem o psychotronice i szeroko rozumianych metodach alternatywnych i możliwości jakie powinny się pojawić w badaniu zjawisk nieznanych. Pan Ryszard obnaża także słabą stronę metod niekonwencjonalnych i niewielkiego zainteresowania weryfikacjami umiejętności wszelkiej maści cudotwórców.
Program zrealizowany pod auspicjami miesięcznika NIEZNANY ŚWIAT
Komentarze: 3

pankracy267
Uwazam pana Ryszarda G. za prawdziwy autorytet,ktory w logiczny,dosc precyzyjny i zrozumialy sposob przedstawia zagadnienia psychotroniki i nie tylko.
To Prawda,ze nie wielu moze miec cos ciekawego do powiedzenia lub nie posiada odpowiednich wlasciwosci w dziedzinie energoterapii,
wizjonerstwa itp.Astrologia odgrywa zasadnicza role w zyciu czlowieka, gdyz rodzi sie juz z danym mu przeznaczeniem,jesli potrafi odnalezc go w sobie i tylko lekkomyslne spojrzenie na to zagadnienie tez uwarunkowane wplywem dzikiego komercjalizmu sprowadza ludzi na manowce.

Warto sluchac madrych ludzi

Pozdrawiam
kobietaziemia
Bardzo ciekawe i warte uwagi spostrzeżenia dotyczące całego środowiska ezoterycznego, gdzie czasami ludzie w poszukiwaniu jakiejś odpowiedzi np. o sens istnienia, lub w poszukiwaniu metody uzdrowienia jakiejś dolegliwości mogą wpaść w "niepowołane ręcę" i przez to zatracić, zamiast odnaleźć samych siebie. Warto mimo wszystko utrzymywać w sobie zdrowy rozsądek mimo tych wszystkich zagrożeń o których jest tu mowa jak również mimo okoliczności jakie sprawia nam życie na codzień.
pankracy267
Oto wpis jednego astrologa:

Każdy człowiek może świadomie zmienić wszystko w swoim życiu, pomijając jedną rzecz, czyli moment i miejsce urodzenia. Na to nie ma wpływu. Dzięki harmonii kosmosu, można dla tej chwili postawić horoskop. Jest to niepowtarzalny „podpis”duszy. Wyryta w materialnej rzeczywistości „mapa życia”. Horoskop urodzeniowy jest odzwierciedleniem tej jedynej w swym rodzaju chwili, w której człowiek, rodząc się, nakreśla sobie drogę przeznaczenia.
Odczytując więc, tą przyniesioną ze sobą na ziemię mapę, można dokładnie określić kierunek, w którym powinien podążać człowiek, aby być szczęśliwym. Wiedza zawarta w mapie jest fascynująca i pozwala na ujrzenie celu i sensu życia. Zapisane w horoskopie informacje noszą w sobie rzeczy takie jak: cechy charakteru i ciała, temperament, predyspozycje umysłu, cele duszy, potencjały przyniesione z poprzednich wcieleń, jakość relacji z otoczeniem i formy wymiany z nim energii, podświadome pragnienia, kierunki podejmowanych decyzji, sposoby rozwiązywania problemów i wiele innych. Jest to skarbiec wiedzy o człowieku, z którego można wyciągnąć dla niego potrzebne wskazówki.
Jako astrolog, przygotowując taki horoskop, przeprowadzam jakby rozmowę z duszą klienta i wydobywam informacje, których potrzebuje zainteresowany. Te wskazówki mają za zadanie pokazać człowiekowi, często ukryty potencjał i kierunek działania. Jeśli człowiek chce kroczyć drogą przeznaczenia, aby po prostu stać się szczęśliwym, powinien sprawić sobie taką mapę. Posiadając ją rozświetla sobie drogę życia i ma możliwość realizacji celów, dla których się urodził. O wiele łatwiej jest przecież podążać przez życie z mapą, niż na oślep.
W dodatku system w jakim żyjemy, nie za bardzo wspiera ludzi w odnajdywaniu przeznaczenia. Wręcz przeciwnie, odziera ludzi z wolności i narzuca prymitywne pragnienia, aby tylko odbierać energię. Ważne tylko by konsumować, a to czy konsument jest szczęśliwy zupełnie nie ma znaczenia. Nawet lepiej gdy człowiek naładowany jest negatywną aurą, wtedy energię łatwiej kraść. Dzięki Bogu mamy jednak wolną wolę i nie musimy podążać za stadkiem na ubój. Czy nie lepiej iść samemu w dobrym kierunku, niż z grupą w złym? Dlatego warto zmierzać ścieżką do szczęścia i nieść przy sobie mapę, której używanie wspomoże zdobycie upragnionego celu.
Z radością przygotowuję takie mapy i cieszę się niezmiernie, kiedy oczekujący dostaje wyniki mej pracy. Wypełniam swoje przeznaczenie, jakim jest praca nad horoskopami. W każdy opis wkładam wszystkie zdolności, jakimi obdarzyła mnie moja dusza. Staram się jak najgłębiej dotrzeć do duszy klienta, porozmawiać z nią, aby wydobyć upragnione informacje. Zapewniam, że wynik mej pracy bardzo często wręcz szokuje odbiorcę, ponieważ uzyskany opis tak trafnie przedstawia tą niepowtarzalną mapę.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Nauka i technologia

Oglądaj

Człowiek planety Ziemia S02 odc.118 PRO

Oglądaj

Człowiek planety Ziemia S02 odc.137 PRO

Oglądaj

Shai Agassi i jego śmiały plan wprowadzenia sa...

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH