Dlaczego niektórzy mają kłopoty z finansami

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Dlaczego niektórzy mają kłopoty z finansami
28 maja 2014
Ocena widzów: 3,10

W naszych umysłach istnieją zapisane programy, które działają bez naszej świadomej wiedzy. Mogą one mieć źródło w naszym dzieciństwie czy w poprzednich wcieleniach. Dziś porozmawiamy z Teresą Korol o tym jak takie programy mogą działać na naszą sferę finansów. Dlaczego niektórzy mają kłopot z finansami, nie umieją obchodzić się z pieniędzmi, czy po prostu nie potrafią ich zarabiać.
Komentarze: 1

Aneta
Pani Tereso, bardzo dziękuję Pani za wypowiedzi i wszystkie wywiady, których słucham z ogromnym zainteresowaniem na TAGEN.TV nawet dwukrotnie. Dzięki Pani słowom wiele zrozumiałam. To zrozumienie mogę przyrównać do odrzucenia potężnego (aczkolwiek niewidzialnego ludzkim okiem) głazu, który legł niegdyś na drodze mojego życia i... zalegał tam niedostrzegany przeze mnie. Zgodnie z Pani stwierdzeniem, mój mózg nie rejestrował go. Za jego odkrycie jestem Pani bardzo wdzięczna! Z niecierpliwością czekam na następne audycje i ciepło pozdrawiam!
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Psychologia

Oglądaj

Moc Hipnozy - Andrzej Kaczorowski PRO

Oglądaj

Rak to nie wyrok tylko rak'n'roll

Oglądaj

Historie z hipnozy PRO