Rak to nie wyrok - w praktyce

Nie przepadasz za oglądaniem reklam?

Zarejestruj się i wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Rak to nie wyrok - w praktyce
27 maja 2014
Ocena widzów: 4,60

Kontynuacja tematu rozpoczętego na konferencji psychoonkologicznej „Psychoonkologia – pełniejsze spojrzenie na leczenie onkologiczne”, tym razem w praktyce. Dr Mariusz Wirga oraz dr Maciej Skibiński poprowadzą jedną z technik w pracy z pacjentem w Terapi Simontonowskiej.
simonton.pl

dr Mariusz Wirga – lekarz psychiatra. Terapeuta, superwizor i trener Simonton Cancer Center. Trener Racjonalnej Terapii Zachowania. Na co dzień mieszka i pracuje w USA. Jest też między innymi autorem pierwszego w Polsce poradnika samopomocy emocjonalnej dla chorych na raka pt. „Zwyciężyć chorobę”.

dr Maciej Skibiński – psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, terapeuta, superwizor i trener simontonowski, trener Racjonalnej Terapii Zachowania. Od roku 2002 pracuje z przewlekle chorymi – głównie z osobami z chorobą nowotworową, zakażonymi HIV i z wirusowymi zapaleniami wątroby.
www.psycholog-skibinski.com
Komentarze: 0

Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Psychologia

Oglądaj

Postanowienia noworoczne - żyć spokojniej

Oglądaj

Rody Krwi odc.66 PRO

Oglądaj

EFT & Recall Healing PRO