Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 11

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 11
07 marca 2014
Ocena widzów: 4,00

Tadeusz Owsianko i Justyna Stefańska, w tym programie przedstawią wzorcowy wszechświat, czym są przepowiednie, jaką rolę pełniły diabły i anioły, co się dzieje z duszami zmarłych, czy warto utrzymywać kult zmarłych.
Komentarze: 6

mayu
Lubię Was
Barbara
Bardzo cieszę się, że udało mi się Pana tutaj znaleźć bo te pół godziny w NTV raz na dwa tygodnie to jest kropla (nawet pół kropli albo ćwierć) w morzu mojej potrzeby zdobywania wiedzy duchowej....ale i tak mi Pana mało:-)
Pozdrawiam serdecznie oboje Państwa:-)
ladydaga07
Jestem bardzo szczęśliwa,że mogę być widzem tak wspaniałych i rzeczowych wykładów.Każdy z nich jest niesamowitym,dla mnie bardzo wiarygodnym przeżyciem i pogłębieniem wiedzy.
Mówił Pan o duszach,które nie wiedzą gdzie pójść i o tym,że jest prosty sposób,aby pomóc im odejść.Czy mógłby Pan podzielić się tą wiedzą? Niedawno odszedł mój tato.Bardzo bał się śmierci i nie wierzył,ze odejdzie. Choć przeżył wiele lat ,był materialistą i człowiekiem zmanipulowanym przez KKatolicki. Za życia nie mogłam mu pomóc,gdyż uważał mnie za odszczepieńca i heretyczkę.Może udałoby się zrobić to teraz?
Pozdrawiam Pana i Panią Justynkę i czekam na nastepny wykład.
kasia
Kochany Tadeuszu i Justynko dziękuję, za piękne i pouczające wieczorynki.Chciałoby się ich słuchać więcej i więcej :-)
Panie Tadeuszu, mam pytanie czy słyszał Pan o kulach macierzy, z których rodzić będą się "diamenty” -nasze dzieci. Wiem, że w jakiś sposób mnie to dotyczy stąd moje pytanie.
Pozdrawiam serdecznie
Kasia
Yamaishi
Co do wróżenia, czy też wieszczenia to pewne wydarzenia, są pewne, jeśli chodzi o zaistnienie i można je przewidzieć. Człowiek, jest w pewnym sensie wielowymiarowym "lewiatanem".

Ostrzegam także, iż istoty światła nie zawsze nimi są. W tej wyższej przestrzeni, przed którą ludzie padają na kolana, także toczy się swego rodzaju "wojna" na prawdę, przewodnictwo duchowe, koncepcje itd. Jednym słowem to wojna różnych grup na i o energię. Bardzo długo musiałem się maskować, wręcz ukrywać - w pewnym sensie. I choć bytowanie w oparciu o efekty - "moce piekielne" a nie o wartości, jest de ewolucją to samoistne - naturalne przejawianie ich zdrowe i wynikające z natury, nie ego.

Pamiętajcie, że wszystko, co boskie, ta boska cząstka, jest w was, w każdym człowieku. Nie ulegajcie podszeptom i wierzcie tylko swojemu wewnętrznemu przekonaniu. Pisze to na podstawie własnych doświadczeń i ostatni krzyk "mody" "Dwupunkt", jest tylko namiastką poznania.
Jeszcze raz przestrzegam, nie szukajcie niczego na zewnątrz, Bóg - super świadomość mieszka tylko w sercach i tylko tam. Istnieje oczywiście wszędzie, ale na stałe mieszka tylko w sercach. Nie dajcie się porywać w cudowne krainy, cudowna kraina, jest w was. Na dzień dzisiejszy, macie tylko to jedno ciało, jedno życie i tą jedną, wypracowaną w pocie czoła świadomość tego życia. Nie powierzajcie jej nikomu.
Tyle mogę na razie dać od siebie. Każdy z nas, jest cudotwórcą i potrafi uleczyć każdą chorobę oraz nie tylko.

Na koniec powiem może jeszcze jedną rzecz a właściwie napiszę i pewnie wielu z was się z tym nie zgodzi.
Mianowicie, chodzi o otwieranie serca. Kochani, kochajcie ludzi, szanujcie ich, ale pod żadnym pozorem nie otwierajcie go przed byle kim. To dosłownie: RZUCANIE PEREŁ PRZED WIEPRZE. Przede wszystkim zaś, niesie za sobą ogromne zagrożenie swego rodzaju "opętania" i okradania z tej subtelnej energii. Konsekwencje - te niekorzystne, są jeszcze bardziej daleko idące, przykre i "okradają" nas z naszego czasu tutaj.

Osobom, które czuję natłok myśli - nie swoich myśli lub boją się jakiegoś uwiedzenia, czy opętania proponuję odkryty przeze mnie bardzo dawno temu sposób, który polega na tym, że wstrzymujemy oddychanie na maksymalnie, jak najdłuższy okres. Tak, aby nam się pokazały plamki przed oczami - jednym słowem odrobinkę dłużej, niż każdy z nas może wytrzymać. Wówczas następuje ingerencja naszej boskiej części istoty i jesteśmy oczyszczani ze wszystkiego. Proszę jednak zachować ostrożność i potraktować to, jak nurkowanie na ostatnich dawkach tlenu. Jeśli ktoś się boi lub ma kłopoty z oddychaniem to nie powinien tego robić - ABSOLUTNIE.

Program fajny, ciekawy i faktycznie, bez trolowania w komentarzach. To był powód, dla którego uciekłem/odszedłem z YT. Justynko i Tadziu pozdrawiam serdecznie.

PS. Trochę napisałem, ale piszę bezwzrokowo i chyba bardzo szybko .

Jeszcze raz pozdrawiam.
zyta
Co robią dusze i gdzie idą po śmierci człowieka?
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Festiwal WIBRACJE - Regina Sidorkiewicz PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 36 PRO

Oglądaj

Ekscytacja u Bashara - Tomasz Kołomyjski PRO