Historie z hipnozy

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Historie z hipnozy
06 lutego 2015
Ocena widzów: 3,60

Znany hipnoterapeuta Andrzej Kaczorowski przedstawia historie z seansów hipnotycznych. Najciekawsze to hipnotyczne odkrywanie prawdy w wątkach kryminalnych na zlecenie sądów i prokuratury.
Komentarze: 2

mizar
Szkoda że nie znamy rozmówców na filmie poza A Kaczorowskim...duzo dopowiadają a nie wiadomo kto to jest (nagranie nie profesjonalne)
indianin8
Ostatnio wypróbowywałam na sobie autohipnozę,chcąc rzucić papierochy fantastyczna sprawa, ale trzeba uważać, ja przez przypadek zakodowałam sobie że po papierosie będzie mnie bolała głowa. Uciekło mi to więc trzeba stale obserwować co przychodzi do głowy. Myślałam że z bólu głowy nie wytrzymam, i paczka tabletek nie wystarczy. Nie potrafiłam znaleźć zamiennika pozytywnego i zdrowego. Przy okazji dowiedziałam się że byłam i jestem bardzo podatna na sugestie, lipa! nie bardzo wiem czy to dobrze czy źle :( Zamiennika jeszcze nie znalazłam ale jakoś mi to idzie, z różnym skutkiem.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Psychologia

Oglądaj

Pełna moc możliwości: Jacek Walkiewicz

Oglądaj

Numery - kolory - kształty

Oglądaj

Structogram PRO