wojciechjprzewoski
Specjalista kardiolog wie lepiej ;) jak masz węzły karmiczne to możesz słuchać nadjeżdżającego tramwaju i tyle samo Ci to da czyli nic. Pan Popko wszystko za darmo wyjaśnia i sorry ale prawda broni się sama. Jednak zawsze znajdzie się ślepy, który powie, że jeśli kolorów nie zobaczy to znaczy, że nie istnieją.
wojciechjprzewoski
Pani Jadwigo zapoznać to się można z ulotką pizzeri a nie ze stroną pana Popko. Wprowadzić do 'kanału światłości' może pani sama siebie pracą nad sobą (czystość w myśli, słowie, czynie). Prawo Wolnego Wyboru. Pan Zbigniew daje pani wszystkie narzędzia i tłumaczy co i jak robić aby obudzić się w duchu ale pracę nad sobą wykonać pani musi sama. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
wojciechjprzewoski
NAJLEPSZY UZDROWICIEL W POLSCE I NIE TYLKO ! POLECAM Z CAŁEGO SERDUCHA.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH