micheel
Byla proba rewolucji w Turcji i probowali zabic Erdogana, tyle ze ruskie sluzby go ostrzegly. Niezly ten Jackowski
micheel
Buhahahah ale Panie Jackowski nic kompletnie nie kumasz w temacie Syrii bo koalicja zachodnia sprzyjała po cichu rebelii tej złej oraz tej umiarkowanej, żeby obaliła w końcu dyktaturę Asada w Syrii i rozłam w koalicji NATO względem paradygmatu Syryjskiego czyli cichego przyzwolenia dla działań rebelii w Syrii został dokonany po zamachach w Paryżu, dzięki czemu Putin osiągnął swój cel czyli dołączenie Francji do Ruskiej akcji militarnej przeciw rebelii, a w konsekwencji umocnienie władz Asada. Konstatacja Panie Jackowski na poziomie podstawówki w czarno białym kolorze, a to jest wielowarstwowe zagadnienie i jak Pan się chwile zastanowi nad tym co napisałem to powinno to do Pana dotrzeć. Wygranym po Paryskich zamachach jest Putin i wymyślanie bzdur, ktore przeczą podstawowej logice tych geopolitycznych gier podkopuje Pana wiarygodność w innych obszarach.
micheel
Tak na przyszlość, żeby nie było gotowania w stylu Polskiego cebulaka to dajmencja po polskiemu to się mówi wymiar, wtedy nie tylko jedzenie nabierze nowego lub innego wymiaru, ale cebulaki znajdą się ewentualnie tylko w jedzeniu, a nie na rejestrze filmowych. Poza tym fajnie.
micheel
A jak kwestia indywidualnej prekognicji przekłada się na zdeterminowanie przyszłości globalnej. Czy przewidywania Pana Jackowskiego odnośnie nieuniknionej wojny są tak samo nieuniknione jak pre-determinacja losu jednostki? Proszę zadać takie pytanie, bo chyba teraz najbardziej to nurtuje.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Robert TKonrad PrzybytniakHanna MilczyńskaPaweł Mika41 200Marek RadzymińskiAnna ZgłobickaMarcin WieczorekMira MachnickiFankaDanka LenartLukasz KurowskiMarek MendelEwa DąbrowskaPrzemysław KulczykMariola RembeckaJaś ZaradnyArtur DziedzicDariusz PudełkoMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH