micheel
Byla proba rewolucji w Turcji i probowali zabic Erdogana, tyle ze ruskie sluzby go ostrzegly. Niezly ten Jackowski
micheel
Buhahahah ale Panie Jackowski nic kompletnie nie kumasz w temacie Syrii bo koalicja zachodnia sprzyjała po cichu rebelii tej złej oraz tej umiarkowanej, żeby obaliła w końcu dyktaturę Asada w Syrii i rozłam w koalicji NATO względem paradygmatu Syryjskiego czyli cichego przyzwolenia dla działań rebelii w Syrii został dokonany po zamachach w Paryżu, dzięki czemu Putin osiągnął swój cel czyli dołączenie Francji do Ruskiej akcji militarnej przeciw rebelii, a w konsekwencji umocnienie władz Asada. Konstatacja Panie Jackowski na poziomie podstawówki w czarno białym kolorze, a to jest wielowarstwowe zagadnienie i jak Pan się chwile zastanowi nad tym co napisałem to powinno to do Pana dotrzeć. Wygranym po Paryskich zamachach jest Putin i wymyślanie bzdur, ktore przeczą podstawowej logice tych geopolitycznych gier podkopuje Pana wiarygodność w innych obszarach.
micheel
Tak na przyszlość, żeby nie było gotowania w stylu Polskiego cebulaka to dajmencja po polskiemu to się mówi wymiar, wtedy nie tylko jedzenie nabierze nowego lub innego wymiaru, ale cebulaki znajdą się ewentualnie tylko w jedzeniu, a nie na rejestrze filmowych. Poza tym fajnie.
micheel
A jak kwestia indywidualnej prekognicji przekłada się na zdeterminowanie przyszłości globalnej. Czy przewidywania Pana Jackowskiego odnośnie nieuniknionej wojny są tak samo nieuniknione jak pre-determinacja losu jednostki? Proszę zadać takie pytanie, bo chyba teraz najbardziej to nurtuje.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH