dELO.Official
Jedząc tyle warzyw u nas w Polsce, jest to równoznaczne ze śmiercią.
Będziesz długowieczny ale jak się wyprowadzisz do tych plemion. U nas warzywa są wyjałowione z tego co najważniejsze, woda w nich zawarta jest martwa. Tu nie chodzi o to co w warzywach. Chodzi przede wszystkim o żywą wodę, a żywa woda nie pojawi się z roślin z granulatu. Nawet jeśli zrobisz sobię eco ogródek to gleba już jest tysiąckrotnie gorsza, bardziej zanieczyszczona od gleb tych plemion. A jakość wody którą przecież rośliny potrzebują jest kilkadziesiąt tysięcy, tak tysięcy razy gorsza niż ich woda. To woda ma moc nie warzywa.Warzywo i owoc to przede wszystkim woda, my to też woda. W tabletkach macie bez wody to co w warzywach i owocach i co zdrowi ? Woda ma moc jakiej nie znacie, szukajcie a znajdziecie. Woda ma nie tylko pamięć. W Polsce od warzyw jak najdalej, a te z napisem ECO rzadko. Swoje najlepsze ale co z tego jeśli Samoloty opryskują Chemtrialami. Wszędzie spaliny itd. a to tylko wierzchołek góry lodowej. Możesz nawet pośrodku puszczy mieszkać, zawsze lepiej ale to micro poprawa.
Tak jak napisałem, chcesz być długowieczny, bądź świadom prawdy o świecie czyli możesz sobie darować choć i tak będziesz myślał że masz rację albo się wyprowadź.
„Przed porażką – wyniosłość, duch pyszny poprzedza upadek”
dELO.Official
1.
Tytan, srebro, miedź – koszt ok. 1500 zł .
2.
Tytan, srebro – koszt ok. 1500 zł
3.
Tytan, złoto, miedź, srebro – koszt ok 4000 zł.

Polecam wygooglować : Informacje od Jana Taratajcio - Trening Antystresowy. Tam oprócz tych pierścieni są jeszcze inne sprzęty jak np. Bioenergorezonator produkcji Jana Taratajcio
Taborety i Fotele Reicha
Zioła i suplementy
Książka "Łańcuch Życia"
Wydatek na to wszystko +/- około kilku tyś lecz można się cieszyć zdrowiem przez całe życie,[Prócz pierścienia(co twierdzę że na każdego zadziała tylko trzeba umieć go resetować) cała reszta jest do użytku nie dla jednostki a dla wszystkich] w porównaniu z lekami które i tak nas nie leczą jest to cena śmieszna.
dELO.Official
Mój błąd. Cofam wypowiedź.
dELO.Official
Życzę dalej usuwania niewygodnych komentarzy. 3mać tak dalej Administracjo
dELO.Official
Mieć takie materiały nie ogólnodostępne to zbrodnia na ludności.
Jest wiele możliwości zebrania pieniędzy. Reklamy to podstawa.
A niecałe 8zł za płatność SMS na tydzień przy 10zł przelewem na Miesiąc to rozbój. Przykro mi się robi jak takie materiały są robione z pobudek rządzy pieniądza.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH