Świat jest inny - cz.2 - historia

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Świat jest inny - cz.2 - historia
08 grudnia 2014
Ocena widzów: 4,00

Jerzy Jaśkowski ma wiedzę na temat historycznych wydarzeń na terenach Europy, opowiada o nieznanych faktach dokonywania ludobójstwa na Polakach na Morzu Białym. Jako wieloletni współpracownik fundacji Sybiraków słuchał opowieści bezpośrednich świadków wydarzeń.
Zainteresowanych dalszym zgłębianiem tematu zapraszamy na stronę http://www.deportacje.eu/
Komentarze: 12

marzecro
Wywiad roku! Rewelacja! Już nie wspomnę o pierwszej części dotyczącej karteli farmaceutycznych. Ten Wybitny Człowiek jest już dla mnie żywą legendą i gdy tylko przychodzi okazja to dzięki Niemu opowiadam o zakłamanej historii manipulacji zdrowia i życia ludzi i tak będę robić do końca życia. Proszę o więcej takich trudnych ale przez to wspaniałych opowieści, niech nasza historia nie zaginie w czeluściach zapomnienia. Słuchajcie Jego opowieści, bo to bardzo ważne dla każdego z nas, nie wolno tego zaniedbywać ani bać się ośmieszenia w towarzystwie. Uczcie się tego co Pan dr Jerzy Jaśkowski ma do powiedzenia i przekazujcie dalej, jak najdalej. Jedyna walka z tym antyludzkim systemem to przekazywanie informacji, odprogramowywanie się. Jest duża szansa aby wygrać z systemem, wystarczy w to mocno wierzyć a zwłaszcza w siebie, w nas, że damy radę złamać ten chwiejący się na glinianych nogach kolos iluzji.
ewa
Wielkie dzieki!!!
klamar
Dlaczego nie jest to ogólnodostępne? Chcemy edukować Polaków czy zarabiać?
trojkat
Długo nie poedukujemy bez pieniędzy niestety.
jabek
to dajcie reklamy na strone bi zarabiajcie a vidro niech bedzie za darmo,
dELO.Official
Mieć takie materiały nie ogólnodostępne to zbrodnia na ludności.
Jest wiele możliwości zebrania pieniędzy. Reklamy to podstawa.
A niecałe 8zł za płatność SMS na tydzień przy 10zł przelewem na Miesiąc to rozbój. Przykro mi się robi jak takie materiały są robione z pobudek rządzy pieniądza.
camel
@ dELO.Official - jest sposób na darmowe oglądanie tych materiałów filmowych - trzeba nagrać swój film i udostępnić do oglądania innym - wówczas otrzymuje się 3 miesięczne konto PRO - zrób coś dla innych za darmo to chętnie to docenimy.
Azael
w sumie mądre. coś za coś... tyle że nie każdy ma możliwość i odpowiednie umiejętności że o środkach nie wspomnę. ale wtedy za dostęp do wiedzy musi zapłacić... i tak w koło... wiedza - kasa - władza - kasa - wiedza... :)
Azael
A pr\y okazji... wasz mail nie działa. zapłaciłem, wysłałem info i wrócił mi "demon mailer"... jak na "pierwszą randkę" to coś słabo wypadacie kochani moi TV...
Azael
Oczywiście wszystko działa poprawnie tylko ja "nie umiem" prawidłowo wpisać adresu... PRZEPRASZAM za kalumnie i pomówienia :)
karolol127
Najstraszniejsze jest to, że ten człowiek to co mówi popiera faktami, a jego teorie mają sens logiczny, są spójne i wpasowują się w tą okrutną rzeczywistość. Jak w piosence Kleyffa "Jaki los mi jest tu dany,
czy być wodą czy kamieniem?". Ten pan niestety utwierdził mnie w wielu moich prywatnych opiniach na temat tego co się dzisiaj dzieje i przyczyn różnych wydarzeń.
Bimber
Strasznie mi tnie, jak na pro.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

Lista Grundmanna PRO

Oglądaj

Jest czy go nie ma ? - Złoty Pociąg PRO

Oglądaj

Pasja szukania - Jerzy Cera PRO