barbara
26ela26 piszesz o psychologii osobowości, emocji, motywacji itd. W której psychologii jest mowa o ciałach subtelnych człowieka czy tez istot. O ciele astralnym czy mentalnym. Przecież człowiek ma ciało astralne fotografowane przecież. Czy czegoś na ten temat uczą na tych psychologiach? Być może ma dar do spraw zaginięć i morderstw, ale odnajduje ofiary nie posługując się psychologią osobowości czy emocji, tylko poprzez kontakt z ciałem subtelnym, a tego nauka nie uznaje i dlatego nie uznaje jasnowidzenia.

Teraz z innej beczki (ogólnie do wszystkich). Może mnie ktoś poprawi, bo dobrze nie pamiętam. Jezus kiedyś powiedział: będziecie czynić to co ja, a może i więcej. Teraz mamy ten czas, kiedy to się dzieje i bardzo wierzący ludzie zaprzeczają temu. Bo, że niewierzący to rozumiem. Nauka powoli się łamie za sprawą fizyki kwantowej, ale zwykli ludzie te tematy uważają prawie za diabelskie. Bo tylko Jezus mógł takie cuda czynić. A wiemy już, że prawie każdy to może. Oczywiście w różnej skali i temacie, może też uzdrawiać, też w różnej skali i nie każdego. Ale choćby samego siebie to już wystarczy. Zadna psychologia i nauki medyczne nie zajmują się tym. Czy przez to mamy ich uważać za mądrzejszych i czołgać się przed nimi? I wytykać palcami tych, którzy pomagają ludziom, ale nie mają tytułów? Jezus był cieślą i umiał. Ktoś powie, bo był bogiem. Otóż uważam, że bogiem nie był, miał tylko bardzo wysoką świadomość. Obecnie na świecie jest kilka, może kilkanaście milionów ludzi z taką świadomością jak wówczas miał Jezus, a może i większą. W internecie można ich odnależć Robią swoje, beż hałasu, bez mediów. Choćby prowadząca tę telewizję. To jedna z tych osób, robiąca swoje, pomagająca ludziom. Broń boże nie porownuję Pani Wandy do Jezusa - mówię o Świadomości Chrystusowej. Wśród słuchaczy też pewnie tacy są.
barbara
KrystynaAnczewska - to wszystko o czym piszesz to manipulacja."Manipulacja,zawsze kojarzy mi sie z negatywnym postepowaniem wobec innych"- tak przeważnie kojarzymy i odbieramy znaczenie tego słowa i wydaje nam się to prawdą. A wg mnie wpływ na drugiego człowieka jest manipulacją. Ten pozytywny też jak najbardziej. Pan Sergiel wpływał na pracownicę pozytywnie- czyli manipulował- żeby wykonała pracę tak jak sobie tego życzył. Chodzi o to, żeby takich manipulacji było jak najwięcej a nie kłótni i wojen. M.in. dlatego kobieta jest przeważnie szyją w małżeństwie.
barbara
Jeszcze jedno. Świat podziwia Stany i zachwyca sie technologia, ale przecież to jest kraj zbrukany krwią. Budowali swoją potege na krwi niewinnych mieszkańców. Czy to nie wymaga zapłaty za to co sie działo 200 lat temu? Ta zbrodnia musi zostać "odkupiona". Tak działa prawo karmy.Co posiejesz to i żąć będziesz, prawda? Obecnie na całym globie są bazy amerykańskie do straszenia ludzi. Te wszystkie brudne wojny i udziały w nich. Czy to ma pozostać darowane? I oni mają pozostać bezkarni po tylu krzywdach wyrządzonych światu? To se ne da panie Havranek!
barbara
Romeo, czuwa"ktoś mądrzejszy" na bank. "Nieznany Świat" drukował wspomnienia emerytowanych oficerów armii amerykańskiej, w których mówili o obiektach latających w pobliżu silosów atomowych i awariach w tychże silosach. I wojny prawdopodobnie nie będzie właśnie dlatego, że "ktoś" czuwa i nie dopuści do tego, żeby znowu nastąpiła zagłada cywilizacji.
barbara
Przecież wyrażnie mówi kilkukrotnie, że to była ruchoma komora gazowa.
barbara
Są ludzie którzy wiedzą, ale są też tacy którym przyda się dodatkowa wiedza, albo gwoli odświeżenia. A Komorowski mnie osobiście wpienił podpisując ustawę o GMO i troche też z tego powodu ten link. Poza tym ja lubię korzystać z różnych zródeł, żeby porównać i wyrobić sobie własną opinię, żeby mi nikt nudli na uszy nie nawijał.
barbara
Amerykanie przede wszystkim, Rosjanie i kto tam jeszcze ma te bomby, eksperymentowali z nimi na całym świecie.To były wybuchy kontrolowane, ale wszystko szło do atmosfery. Widziałam kilka lat temu mapę z zaznaczonymi miejscami, gdzie dokonywano tych prób. Być może, że robią to nadal. U nas wiadomo tylko o Czarnobylu, ale o takich eksperymentach cisza. Czarnobyl przy tym to pikuś.
barbara
http://www.sumlinski.pl/ dziennikarz śledczy, publicysta. Zniszczony - za dużo wie o obecnej-przeszłej władzy. O Komorowskim też.
barbara
Miało być "Raportu Klennera"
barbara
Szczepionki po to, żeby jedni nie zarażali drugich? Eee, jeśli masz sprawny i silny system immunologiczny nie potrzebujesz szczepionek, jedynie wsparcie w postaci np. witaminy C w odpowiednio dyżej dawce. http://oczymlekarze.pl/profilaktyka-i-leczenie/1445-witamina-c-lek-na-wszystkie-choroby-od-odry-do-aids proszę to przejrzeć lub poszukać "Raportu klennera". Tak samo Rak nie potrzebuje chemioterapii.