Świat się zmieni - Igor Witkowski

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Świat się zmieni - Igor Witkowski
22 kwietnia 2015
Ocena widzów: 4,00

Dokąd zmierza współczesna cywilizacja i jak długo przyjdzie nam czekać na zmiany. Na podstawie własnych spostrzeżeń i obserwacji Igor Witkowski napisał książkę – INSTRUKCJA PRZEBUDZENIA – mówiącą o zmianach jakich doświadczymy jeszcze za naszego życia.
Komentarze: 8

terra2114
p.WITKOWSKI jak zwykle wspaniale nakreśla bzdury naszych systemów 'chorych' ALE CO TO ZA MUZA WTLE ?
26ela26
no ale koszulka to bardzo za mala jednak....
pankracy267
Jak na razie mentalnosc wiekszosci ludzi nastawiona jest na konsumpcje i biernosc,co przeklada sie na stagnacje i oczekiwanie na zmiany.
Jednostki i ryby nie maja glosu,bo tylko jednosc w narodzie spowoduje
przewrot i pozadane zmiany.
To jednak jeszcze dlugo nie nastapi,bo indywidualnosc przybiera coraz
wiekszy wymiar,co powoduje jeszcze wieksze wyobcowanie,wynaturzenie i
egoizm.
pankracy267
Ten indywidualizm w imie tzw.wolnosci i demokracji w obecnej formie jest niczym innym jak kapitalistycznym wyzyskiem i kontrola spoleczenstw przez roznego rodzaju inwigilacje, propagande i manipulacje mediami.
robert.kondraciuk.7
Igor dużo wie ,dużo widzi ,warto słuchać !
Romeo
Tak ogólnie to podzielam intuicje pana Igora - w jednym tylko się nie zgadzam: USA nie może nie wykorzystać potężnej przewagi technologicznej nad resztą świata.Czym oni dysponują może okazać sie dopiero w sytuacji komfliktu zbrojnego i to nie takiego jak te dotychczasowe, gdzie "walczyła z sobą broń" USA i Rosyjska, ale gdy będzie to już poważny konflikt "o wszystko". Jak atakuje nas ktoś z nożem w ręku a ja mam w kieszenie pistolet,to przecież nie będę szukał noża a do tego jeszcze gdy na polecach wisi mi kałach...to złapię chociaż za maczetę! (jak w Iraku np.)
Myślę,że USA wie,że albo teraz albo nigdy, bo sami słabną,Chiny rosną w siłę z każdym rokiem (a może nawet i miesiącem - to zależy od tego, czy już teraz szykują się do wojny totalnej). Podobnie Rosja - pada na pysk i też: albo teraz,albo już nigdy. A jakby i tego było mało - Europa słaba i podzielona a do tego w kryzysie i to wszelkim. NATO istnieje TYLKO na papierze - NATO to USA! - więc pokusa dla Rosji niebywała. Trzeba też pamiętać,że Rosja w całej swej historii żyła z łupów i atakowała tylko słabych a bogatych, choćby było to "osłabienie chwilowe"(Polska w XVIII wieku,Chiny).
WSZYSCY mają interes do wojny. Reasumując: wojna jest pewna!

A.Dugin panuje nad Putinem całkowicie,ale na Kremlu jest wielu kretów i tak naprawdę "pozwolą" Rosji sie skończyć tak do zera...bo już niemal tak się własnie stało.Pozwalają im trochę pomarzyć o dawno minionej potędze-ale nie więcej. Rosja przewidziana jest "do zagospodarowania" - "to za duży kraj jak na możliwości Rosjan".

Acha! Jeszcze w jednym się nie zgadzam: pan Igor uważa,że nowe społeczeństwo będzie...no, jednym słowem: bardziej wolne i pragmatyczne,tak? Uważam, że wręcz przeciwnie - to będzie Orwell, niestety. Podobnie jak wyżej,z tego co sami wiemy,współczesne środki techniczne mogą nas "ujarzmić" juz dziś,a co ci gangsterzy mają do dysopzycji na prawdę? Obyśmy nie musieli się o tym przekonywać...

Mam nadzieję,że Pan Witkowski nie myli się co do tego,że nad naszym światem czuwa "ktoś mądrzejszy" - i to ktoś rzeczywisty,inaczej?...
barbara
Romeo, czuwa"ktoś mądrzejszy" na bank. "Nieznany Świat" drukował wspomnienia emerytowanych oficerów armii amerykańskiej, w których mówili o obiektach latających w pobliżu silosów atomowych i awariach w tychże silosach. I wojny prawdopodobnie nie będzie właśnie dlatego, że "ktoś" czuwa i nie dopuści do tego, żeby znowu nastąpiła zagłada cywilizacji.
barbara
Jeszcze jedno. Świat podziwia Stany i zachwyca sie technologia, ale przecież to jest kraj zbrukany krwią. Budowali swoją potege na krwi niewinnych mieszkańców. Czy to nie wymaga zapłaty za to co sie działo 200 lat temu? Ta zbrodnia musi zostać "odkupiona". Tak działa prawo karmy.Co posiejesz to i żąć będziesz, prawda? Obecnie na całym globie są bazy amerykańskie do straszenia ludzi. Te wszystkie brudne wojny i udziały w nich. Czy to ma pozostać darowane? I oni mają pozostać bezkarni po tylu krzywdach wyrządzonych światu? To se ne da panie Havranek!
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Za kurtyną PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc. 143 - NAUKA kontra n... PRO

Oglądaj

Wykład z cyklu Narodowa Akademia Informacyjna ...

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH