Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.24

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.24
12 października 2016
Ocena widzów: 4,00

Przez trzy godziny miałem zatrzymaną akcję serca, to tak jak bym nie żył. Na szczęście nic z tego nie pamiętam, ale skoro moje serce nie pracowało to byłem żywy czy nie ?
Komentarze: 2

Kasprano
Pozdrawiam Pana Krzysztofa i dziękuję całej redakcji za robienie wywiadów. Osobiście mam pewność co do istnienia zjawiska jasnowidzenia pod postacią telepatii. Wielokrotnie miałem sytuacje, że myślałem o pewnej osobie (notabene mój dobry kolega) i po chwili ta osoba pojawiała się u mnie w pracy lub do mnie dzwoniła lub sytuację gdy wymieniałem poglądy ze znajomą i wiedziałem co odpowie.. (w jednej rozmowie kilkukrotnie "zgadywałem" odpowiedz ) Nie mówiąc już o sytuacjach w których czułem, że coś niedobrego się stanie w tym dniu a tu bach!.. zamach, oraz o ucisku czy też znieczuleniu okolic czoła o których Pan Krzysztof wspominał w innych filmach. Pozdrawiam jeszcze raz i życzę zdrowia Do redakcji. Jeśli będziecie mieli czas to zapytajcie o ufo ;) (tak tak wiem, że Pan Krzysztof się tym nie interesuje ale kto pyta nie błądzi :D)
Medium
Bardzo dziękuję za szczerą, jak zwykle, opowieść o doznaniach w czasie około-operacyjnym.
Bardzo chętnie Pana słucham zawsze, lecz ta opowieść była dla mnie szczególnie cenna.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Kompas Życia cz.2 PRO

Oglądaj

Kompas Życia PRO

Oglądaj

Milion Zagadek Emila - odc.9 PRO