Set Maat, czyli tajemnice i skarby Egiptu

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Set Maat, czyli tajemnice i skarby Egiptu
02 września 2016
Ocena widzów: 3,80

Egiptolodzy twierdzą, że odkryli zaledwie 30 proc. skarbów i zabytków, które leżą pod piaskami pustyni po obu stronach Nilu. Skoro w samym grobowcu Tutenchamona znaleziono ponad 3 tys. przedmiotów, to aż trudno sobie wyobrazić, ile jeszcze czeka na odkrywców. O tajemniczych korytarzach pod świątyniami i piramidami, żarówkach faraonów, łodzi podwodnej sprzed 3 tys. lat, a także o świętym Graalu i miejscu, w którym ma się rozpocząć sąd ostateczny opowie Tomasz Bonek, dziennikarz i podróżnik.
Komentarze: 0

Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

Festiwal.Tajemnic

Dolnośląski Festiwal Tajemnic w zamku Książ - impreza, której tematyka jest związana z tajemnicami Dolnego Śląska, ukrytymi na tym terenie skarbami, złotem, dokumentami i dziełami sztuki oraz eksploracją. Festiwal jest autorskim projektem Joanny Lamparskiej, dziennikarki i podróżniczki, autorki wielu książek o tajemnicach Dolnego Śląska, od kilkunastu już lat promującej region dolnośląski poprzez jego tajemniczość.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

Cornelius Gurlitt - kolekcjoner czy słup?... PRO

Oglądaj

Rajd Zbigniewa Kruszelnickiego ps. Wilk PRO

Oglądaj

Tajemnice budowy piramid - Dr Franc Zalewski PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH