Gdzie są skarby z tamtych lat

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Gdzie są skarby z tamtych lat
27 września 2016
Ocena widzów: 3,20

Takiego spotkania jeszcze nie było! Joanna Lamparska zaprosiła trzy bardzo niezwykłe kobiety. Jedna, urodziła się w pałacu i w 1945 roku miała szansę obejrzeć, wywożoną potajemnie z Polski „Damę z łasiczką” Leonarda da Vinci. Druga urodziła się koło pałacu i służyła w nim, jako dziewczynka. Pod koniec wojny hrabina kazała jej strzec piwnicy z największym rodzinnym skarbem. Trzecia, autochtonka, w 1945 roku zamieszkała w ogromnej, poniemieckiej już rezydencji i niemalże samotnie spędziła w niej powojenne lata. To niepowtarzalna okazja poznania życia i sekretów dolnośląskich rezydencji oraz szansa na zapytanie, jak to z tymi skarbami bywało.
Komentarze: 0

Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

Festiwal.Tajemnic

Dolnośląski Festiwal Tajemnic w zamku Książ - impreza, której tematyka jest związana z tajemnicami Dolnego Śląska, ukrytymi na tym terenie skarbami, złotem, dokumentami i dziełami sztuki oraz eksploracją. Festiwal jest autorskim projektem Joanny Lamparskiej, dziennikarki i podróżniczki, autorki wielu książek o tajemnicach Dolnego Śląska, od kilkunastu już lat promującej region dolnośląski poprzez jego tajemniczość.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

Tajemnice Dolnośląskich Podziemi - Mirosł... PRO

Oglądaj

Krwawe Walentynki PRO

Oglądaj

Tajemnice Gór Sowich - "Rüdiger" PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH