Tajemnice Tajemnic - Mirosław Figiel

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Tajemnice Tajemnic - Mirosław Figiel
04 grudnia 2014
Ocena widzów: 3,80

Mirosław Figiel opowiada o wspólnych cechach religii, filozofii, dróg rozwoju. Czy Polska spełni przepowiednie Nostradamusa ? czas pokaże.
Komentarze: 3

2mk
Mało kto zauważa, że Stalin po raz pierwszy w czasach nowożytnych, zjednoczył pradawne ziemie słowiańskie pod egidą kari socjalistycznych – NIESTETY ideologii dla słowian nie do przyjęcia chociaż na „pierwszy rzut oka” dla słowiańskiego codziennego życia we wspólnocie podobnej. To dawne KDL`e od Łaby i NRD, poprzez Polskę Czechosłowację, Węgry w Centrum, do 3ech państw nadbałtyckich na północy po Jugosławię na południu po sowiecki Ural dawne ziemie Słowiańskie Słowiańska dziedzina były zjednoczone.

Niestety „zjednoczone” na siłę pod knutem w efekcie mordów i bezsensownej przemocy. Odtworzenie takiej Dziedziny porządane ale metodami pokojowymi gdzie Podmiotem przemian będzie Człowiek a nie ideologia sprowadzająca Człowieka do przedmiotu.

Tak Jak Stalin zjednoczył a raczej powiązał na siłę dawne ziemie słowiańskie po zawierusze IIWW tak i autentyczne zjednoczenie słowiańszczyzny może nastąpić po następnej wielkiej zawierusze w Europie, która zmieni diametralnie relacje prawno społeczno- ekonomiczno finansowe starego kontynentu tak jak te ww. relacje zmieniły się po Drugiej WW.
Zagadka
Nie wiedząc co to za książki. Pragnę udzielić odpowiedzi, oczywiście poprawnej. Kolejnymi częściami oddechu, poznawania, życia, jest działanie, jako wydech oraz uwielbienie, dziękczynienie, afirmowanie.
Zagadka
Zjednoczenie Słowian może dopiero nastąpić teraz, bo cała historia pokazuje rozgarcie pomiędzy Polską a Czechami, nie mówiąc o dalszych ziemiach słowiańskich. Wprawdzie przez pewien czas były te kraje pod jedną koroną osoby siedzącej na tronie. Ale wtedy odpływała nam mroźna Rosja.

A taki początek zjednoczenia, teoria ciekawa a czy prawdziwa.... Wdech...... Wydech....
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

Tajemnice budowy piramid - Dr Franc Zalewski PRO

Oglądaj

Askaukalis - Nasza Ziemia

Oglądaj

Daisy - okiem przewodnika PRO