Orgonity

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Orgonity
10 czerwca 2016
Ocena widzów: 3,20

Orgonity są to urządzenia podobne w idei do akumulatorów orgonu, które budował W. Reich, różnią się bodową i kierunkiem działania/przepływu Orgonu. Orgonit, z natury swojej, zawsze harmonizuje i lekko witalizuje organizm, a także oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii. Więcej informacji na stronie http://orgonit.pl/
Komentarze: 2

tessmer7
Orgonity Piotra działają niesamowicie,moja rodzina jest przykładem.Mama po latach prób przestała palić papierosy w wieku 65 lat,wszyscy się wysypiają,sił jest zauważalnie więcej,mamy w domu już sporą kolekcję ponieważ Orgonity działają ale też są niesamowicie piękne.Polecam Każdemu, Ilonka
WieslawaZak
Bardzo chciałabym zamówić orgonit osobisty. Proszę o podanie w jaki sposób mogę to zrobić. Pozdrawiam Vera
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

nieznany.swiat

Miesięcznik „Nieznany Świat”- pismo tych, którzy myślą i czują więcej. Tytuł uznawany zagranicą za jeden z najważniejszych i najbardziej wiarygodnych periodyków w Europie poświęconych fenomenom parapsychicznym i innym zjawiskom z pogranicza, zagadkom przeszłości oraz niekonwencjonalnym metodom terapii.

"Nieznany Świat" jest najstarszym polskim tytułem prasowym poświęconym psychotronice, problemom rozwoju duchowego i terapiom naturalnym.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Astrowedy cz.28 PRO

Oglądaj

Astrowedy cz.36 PRO

Oglądaj

Milion Zagadek Emila - odc.33 PRO