Piramidy, moc i nieśmiertelność cz 1 z 2

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Piramidy, moc i nieśmiertelność cz 1 z 2
18 stycznia 2016
Ocena widzów: 3,60

Michał Papierski, autor projektu Sferycznych Wielowymiarowych Piramid opowiada o swoich doświadczeniach w Wielkiej Piramidzie w Gizie. Położywszy się w sarkofagu cofnął się świadomością o kilka tysięcy lat przypominając sobie swoją nieśmiertelną, pełną boskiej mocy i mądrości tożsamość. Jak się czuje istota nieśmiertelna? Co to jest ciało kryształowe? Jaki jest wpływ kryształów na naszą aurę? Co się dzieje z naszą strukturą energetyczną gdy jesteśmy pod wpływem działania piramidy?

Sferyczne Piramidy służą do uzyskiwania potężnych energii duchowych bez konieczności wznoszenia ogromnych konstrukcji kamiennych.
Komentarze: 2

Orgonit
Witam.
Odwiedziłem Michała jesienią i siedziałem pod małą Merkiwą przyznać mogę,że czakry które miałem otwarte napełniły się (prawdopodobnie) energią Yng której miałem widocznie niedosyt. Bardzo ciekawe doświadczenie kolejnej jesieni planuję taką nabyć. Kolega posiada i też jest zadowolony z jej działania, gdy po ślubie się przeprowadził i zabrał do nowego domu jego rodzicom zaczęło czegoś brakować. Oczywiście pod względem energetycznym. Duże mają bardziej subtelne działanie ale mniejszy model bardziej wyczuwalnie na mnie zadziałał. Pozdrawiam.
jadwiga
Jak każde urządzenie, którym posługuje się człowiek, także i to powinno mieć jasne działanie; skąd jest energia (źródło?) do jakich celów ma służyć, jakie ma możliwości i skutki. Jak na razie idziemy po omacku, a to może być zgubne.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

MichałPapierski

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Jackowski - plan życia PRO

Oglądaj

Ufo, ludzie i wymiary cz.2 PRO

Oglądaj

Jackowski - ludzie maszyny PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH