Słowiańskie wędrówki - Czesław Białczyński

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Słowiańskie wędrówki - Czesław Białczyński
24 maja 2016
Ocena widzów: 3,40

Czy istnieją jakieś bezpośrednie albo pośrednie dowody na istnienie wielkiej Cywilizacji Słowiańskiej na terenach dzisiejszej Polski.
Jakie są najnowsze badania i wiedza na ten temat opowie nam autor Mitologii Słowiańskiej , badacz Słowiańszczyzny Czesław Białczyński.
Komentarze: 4

pankracy267
Pieknie wyjasniona historia Slowian,ale jakie ma to dzis znaczenie,skoro tak wiele sie zmienilo i nie zanosi sie na odrodzenie?
Saturn1001
pankracy267-aby mowic, trzeba sluchac,aby pisac trzeba znac alfabet,aby uzywac tablice Mendelejewa trzeba znac skroty pierwiastkow chamicznych,aby wiedza posuwala sie do przodu trzeba miec podstawy-historia jest jedna z tych podstaw.
TO KREGOSLUP,KAMIEN WEGIELNY,PEPOWINA Z PRZESZLOSCI DO TERAZNIEJSZOSCI DO PRZYSZLOSCI-powodzenia,przyszlosc jest juz teraz i lepiej zrobmy dobry uzytek ze swej obecnosci
pankracy267
Saturn6/1001
Piszesz aby to,aby tamto...,to tak jak myslal indyk o niedzieli...Poza tym conajwyzej
mozesz pogrzebac palcem...
Vracislav
Jakkolwiek ta wiedza wciąż konsekwentnie jest wyciszana potrzebuje czasu na znalezienie miejsca w tzw mainstreamie (staropolskie określenie ;P ) i musi zdobyć sobie pozycję w naszej świadomości to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie krytycznie nie posłuchać. Zdrowia, szczęścia i wszelakiego bogactwa.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

Świat jest inny - cz.14 - trzecie dno PRO

Oglądaj

FHQu RIESE - Skalna twierdza Hitlera PRO

Oglądaj

Mumia jako lek - Monika Urbanik PRO