Bliżej zdrowia bliżej natury - Przemysław Cuske

Nie przepadasz za oglądaniem reklam?

Zarejestruj się i wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Bliżej zdrowia bliżej natury - Przemysław Cuske
19 kwietnia 2016
Ocena widzów: 3,40

Chyba najodważniejszy człowiek w Polsce walczący praktycznie z głupotą administracji i tzw. autorytetów wakcynologicznych. Człowiek, który szeroko upublicznia braki w podstawach “badań naukowych” mających ogromny wpływ na życie nasze i naszych dzieci.

Materiał zrealizowany podczas targów “Bliżej zdrowia, bliżej natury” organizowanych przez miesięcznik Szaman
Komentarze: 6

wlakir4820
Popieram . Polecam.
O tym trzeba mowić GŁOŚNO !
Stanisław_Jama
Popieram i nagłaśniam....
MartaLechowska
Trudno się z nie zgodzić . Warto wiedzieć o takich faktach,żeby być świadomym zagrożeń. Trzeba szeroko nagłośnić ten temat,a specjalistka od zdrowego trybu życia jest do tego najodpowiedniejszą osobą.
WiolaMrzyk
Zgadzam się by sprawę nagłaśniać wszędzie i wszystkim ! Pozdrawiam pięknie!
mieczsilver
EKONOMIĘ,która nie służy krajowi,w którym jest stosowana Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJĘ nazwał : EKONOMIĄ ŻYDOWSKĄ!!!Trwa WOJNA O PIENIĄDZ,którą opisał Song Hongbing.Po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej antyDOLAROWA,bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększeni wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.Jak w każdej wojnie trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka ma być POLSKA?!
Na to pytanie trzeba umieć odpowiedzieć wobec poniesionej POLSKIEJ ofiary krwi w czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM.Tym bardziej trzeba umieć odpowiedzieć wobec trwającego procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który aktywizował militaryzacje handlu wojną i pokojem z odwołaniem się do antypolskich,bandyckich korzeni.
Powyższy komentarz ocenzurowany na Wirtualna Polonia.
MagdalenaDostatnia
popieram i nagłaśniam
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Prawdziwi POLSCY lekarze cz.3 PRO

Oglądaj

Rody Krwi odc.42 PRO

Oglądaj

Żywienie Terapeutyczne - dla przyszłych mam

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH