Zaburzenia z kręgu schizofrenii

Nie przepadasz za oglądaniem reklam?

Zarejestruj się i wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Zaburzenia z kręgu schizofrenii
26 października 2015
Ocena widzów: 3,30

Nagranie wykładu dr. hab. n. med. Pawła Zagożdżona pt: “Zaburzenia z kręgu schizofrenii”. Wykład dotyczy wyzwań związanych z chorobami podobnymi do schizofrenii. Omówione zostały możliwie przyczyny, rokowanie, teorie naukowe dotyczące etiologii tych chorób oraz dostępne leczenie. Przedstawiono także propozycje leczenia niefarmakologicznego oraz dostępne metody zapobiegania.

Dr hab. n. med. Paweł Zagożdżon – specjalista psychiatra, lekarz chorób wewnętrznych. Zajmuje się leczeniem i diagnozowaniem chorób psychosomatycznych u dorosłych. Jest samodzielnym pracownikiem nauki zatrudnionym w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Komentarze: 3

pankracy267
Dobrze,ze nie wymyslono jeszcze i nie wyprodukowano tylu szkodliwych lekow na kazde tzw. zaburzenie psychiczne.Pewnie sa juz przeprowadzane eksperymenty na niewinnych zwierzetach w tym celu,bo przeciez czlowiek jest najbardziej zlozonym stworzeniem,ktorego trzeba ciagle "ujarzmiac"
za jego naturalne (instynktowne)oddzialywanie na rozne problemy zyciowe
i przez to szukanie w nim chorob psychicznych.
Przemysl farmaceutyczny sam sie przyczynia do generowania roznych chorob psychicznych przez stosowanie chemii,ktora w wielu przypadkach uzaleznia takze przez skutki uboczne.
Ciekawe jeszcze ilu politykow jest chorych psychicznie,ktorych trzeba byloby naklonic do skorzystania z profesjonalnej pomocy.
waldi
Nie wykorzystujemy całego mózgu, pobudzenie tych nieczynnych obszarów mózgu prowadzi do uruchomienia jakiejś uśpionej naszej osobowości a nawet kilku które dogadują się między sobą a my jesteśmy tylko świadkami tej dyskusji co projektujemy jako zewnętrzne głosy . Nie można również wykluczyć łączności rezonansowej z podobnymi genami innych istot (np.rodzice, dzieci) najbliższych ale i być może z istotami z innych galaktyk. Tym impulsem wyzwalającym jest zbyt cienka czaszka bo wapń poszedł na poprawienie ph krwi i nie został uzupełniony przez doświetlanie światłem uv czaszki (nie suplementacja bo ten wapń idzie do kości jako chlorek). Dodatkowym czynnikiem wyzwalającym jest szum elektromagnetyczny od komórek, nadajników tv, radarów, stacji radiowych, satelitów - suma tego czy dzień czy noc to około 7 watt na metr kwadratowy jest to światło z zakresu radiowego , mikrofalowego co powoduje niewyspanie - zbyt mało melatoniny oraz barwnika w oku który wydziela się kiedy jest ciemno.
Dodatkowo szum radiowy jest podobny do szumu który dochodzi ze słońca co powoduje rozsynchronizowanie zegara biologicznego i jeszcze wiele innych (mikrometeoryty, promieniowanie kosmiczne z wybuchów supernowych, ciemna materia0 czynników (tylko mnie tu proszę od schizofrenika nie wyzywać bo schizofreni nie ma , jest tylko nieprzystosowanie naszego organizmu do współczesności która nie szanuje ciszy tylko sieje reklamowo, bełkotliwa telewizja, brak wizji przyszłości (BOGA), powszechne wi-fi, komputery bez metalowych obudów, nieuziemione obudowy, nie ekranowane kable 230 w ścianach ( w usa są ekranowane stalowym oplotem jak wąż prysznica w łazięnce), brak stabilności finansowej , uczucie bycia obcym we własnym kraju itd itp (kosmitów pomińmy skoro potrafią żyć po 10000 lat to gdyby nam chcieli zaszkodzić to by nas wykończyli już dawno).
waldi
Może jakiś deweloper zechciałby wybudować budynek wielorodzinny sprzyjający psychice , chętnie doradzę , a nawet kupię tam mieszkanie.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

siegnij.po.zdrowie

Sięgnij po zdrowie.
Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia - programy prozdrowotne i społeczne.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Świat jest inny odc. 49 - Na cenzurowanym PRO

Oglądaj

Rody Krwi odc.78 PRO

Oglądaj

Terapia czaszkowo-krzyżowa cz.2 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH