Jak zostać dzisiaj wojem – Albert Kiszkurno

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Jak zostać dzisiaj wojem  – Albert Kiszkurno
29 września 2015
Ocena widzów: 3,20

III Dolnośląski Festiwal Tajemnic.
Dużo legend i pięknych opowieści. Słowiański woj ze „Starej Baśni” opowiada o życiu codziennym naszych przodków i podstępach dawnych władców.
Komentarze: 2

pankracy267
Piekna mowa i przy koncu sredniowieczna scena obrony godnosci rytualnej.Jak slysze,ze kiedys na imieniny spotykalo sie 80 osob,a teraz nie,to wine za to ponosi m.in. era internetowa i wzrost ogolnej swiadomosci ludzi czesto wrogiej wobec drugiego czlowieka..Poza tym wyindywidualizowanie sie sprawilo,ze czlowiek zatracil i ciagle zatraca swoje cechy przynaleznosci rodowej i spolecznej.Stad ta pseudo demokracja niszczy w nas ducha wspolnoty,a takze pokojowego wspolistnienia z czysto samolubnych pobudek.
Tylko w jednosci jest sila,ale tez z przekazem odpowiedniej wiedzy i starych madrosci.
indianin8
Mam wiele pomysłów w których ktoś by mi mógł pomóc.
Ale mnie interesuje tylko kontakt prywatny, niestety wolałabym pisać na maila bo być może moje pomysły wcale nie są najmądrzejsze a ktoś by miał inne lepsze, na które bym chetnie się zgodziła.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

Festiwal.Tajemnic

Dolnośląski Festiwal Tajemnic w zamku Książ - impreza, której tematyka jest związana z tajemnicami Dolnego Śląska, ukrytymi na tym terenie skarbami, złotem, dokumentami i dziełami sztuki oraz eksploracją. Festiwal jest autorskim projektem Joanny Lamparskiej, dziennikarki i podróżniczki, autorki wielu książek o tajemnicach Dolnego Śląska, od kilkunastu już lat promującej region dolnośląski poprzez jego tajemniczość.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

Moja pasja - RIESE PRO

Oglądaj

Tropem mogił Żołnierzy Wyklętych PRO

Oglądaj

Podziemia Zamku Książ PRO