Oczy Duszy 3

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Oczy Duszy 3
20 lipca 2015
Ocena widzów: 3,70

Od początku swojej pracy terapeutycznej Anna Mikołajczyk chciała pomóc każdemu we wszystkich kłopotach zdrowotnych. Poszukując skuteczniejszych metod healingu, została dyplomowaną terapeutką podróży wewnętrznej.
Ta nowa, mało u nas znana metoda, autorstwa Brandon Bays pozwala nie tylko pozbyć się schorzeń, ale także odmienić własne życie. Przyczyną wielu nawracających dolegliwości i braku spełnienia bywają bowiem traumatyczne wydarzenia i zepchnięte w głąb podświadomości negatywne emocje. Dopiero ich odnalezienie i przepracowanie otwiera nowe, nieoczekiwane perspektywy.
Eksperymentując na potrzebujących pomocy bliskich i przyjaciołach Brandon wzbogaciła i rozwinęła proces, zwany podróżą wewnętrzną. Tej metody nauczała w Polsce Dolores Cannon, prowadząca od ponad 40 lat sesje regresingu, autorka 17 książek, m.in. Kosmicznych ogrodników, Jesteśmy dziećmi gwiazd. To ona uczyła Annę Mikołajczyk hipnoterapii.

Kontakt:
606 907 764, 518 593 519
www.centrum-medam.pl
Komentarze: 1

pankracy267
Generalnie kazde zaburzenie psychiczne jest natury emocjonalnej spowodowane roznymi urazami.Staje sie czescia nas,z czasem przyzwyczajamy sie do tego i zyjemy z tym przez dlugi czas.
Ciezko jest wtedy znalezc tzw. zloty srodek na calkowite wyleczenie z jakiejs fobii.
Pani Mikolajczyk zrobila postepy w swej praktyce,ale innych przypadkow
moze byc rownie duzo.
Ciekawe do sledzenia i nasladowania jej.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Psychologia

Oglądaj

Matthieu Ricard o nawykach szczęścia

Oglądaj

Rak to nie wyrok tylko rak'n'roll

Oglądaj

Zostań naturoterapeutą PRO