Kompas Życia cz.2

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Kompas Życia cz.2
14 maja 2015
Ocena widzów: 4,00

Drugi odcinek spotkania z Wojciechem Sergielem, architektem, budowniczym domów kopułowych, osobą która opracowała kompas życia – rozszerzoną i bardziej dokładną wersję feng shui – przynależną do każdego człowieka inaczej niż znana ogólnie wiedza.
Komentarze: 3

obudzona22
Odcinek, który wiele wyjaśnia szarym ludziom. W przyszłości postaram się spotkać z Panem Wojciechem, bo moim marzeniem od lat jest eko kopuła. A marzenia trzeba realizować. Pozdrawiam
sprzyjaciele
Wszystkich zainteresowanych Kompasem życia KI i energią kształtów zapraszamy 03-04.10.2015 na spotkanie z Wojciechem Sergielem -więcej szczegółów : sprzyjaciele.blogspot.com
LukaszSady
Wspanialy wyklad. Dziekuje serdecznie!
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Broń psychologicza PRO

Oglądaj

Milion Zagadek Emila - odc.32 PRO

Oglądaj

Rody Krwi odc.40 PRO