Bruce Moen - Moje doświadczenia

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Bruce Moen - Moje doświadczenia
12 maja 2015
Ocena widzów: 4,00

Największy żyjący autorytet w zakresie badań światów niefizycznych przyjechał do Polski aby poprowadzić warsztaty w dziedzinie eksploracji duchowych. Przedstawiamy obszerny wywiad z Brucem Moenem o jego doświadczeniach i wiedzy o otaczającym nas świecie.
Komentarze: 3

pankracy267
Dobre tlumaczenie pana Byczuka,choc brak plynnosci wypowiadanych zdan.
Co do pana B. Moen'a,to moge uznac go za wiarygodnego w doborze zjawisk,w ktorych szuka potwierdzenia i dowodow na istnienie jakichs bytow,istot lub kosmicznej inteligencji,z ktorymi mial kontakt jak tu mowi.Jednak sam nie pewny swojego bytu, wskazuje na wielokrotnosc jego znaczenia,co potwierdza,ze jestesmy odbiciem innych swiadomosci,o ktorych czesto nie wiemy.Inaczej mowiac nie do konca jestesmy panami swojego losu.
Justynka takze uslyszala historie ze swiatow niefizycznych w amerykanskim stylu Micky mouse and co.Kto wie...,moze prawdziwa.
Biore tu jeszcze mozliwosc zaaranzowanej ustawki w tej rozmowie,ale pozostawiam to innym do osadzenia.
Ludzkosc musi wyzbyc sie fanatycznego podejscia do religii,materializmu
i innych fobii,jesli chce ewoluowac duchowo i doswiadczac innych zaswiatow.
W przeciwnym razie czekaja nas katastrofy,stagnacja i zacofanie.
pankracy267
Wklejam material pomocniczy do lepszego zrozumienia roli religii.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=saoT6GZzfkQ
indianin8
Moje doświadczenia metafizyczne. Pamiętam jako młoda dziewczyna miała takie relacje metafizyczne, z mężczyzną dzięki bogu bo bym do reszty już wtedy zwariowała, ponieważ tłumaczono mi że to jakiś byt. Byt przychodził do siostry miał 2m wysokości w kapturze i informował ją o strasznych rzeczach które niestety się sprawdzały, i to było przerażające. było to bardzo dawno temu i zagranicą. znikło i jest ok. Obie z siostrą miałyśmy w domu świadomy sen, niestety jest to bardzo niekomfortowe z powodu tzw paraliży przysennych. Ja piłam wtedy alkohol, aby to jakoś złagodzić. Ale nigdy z siostrą nie bałyśmy się tego. Wracając do tamtej relacji z mężczyzną, powiem że była ona wtedy dla mnie zbawienna i świadomość że nie znam tego człowieka ratowała mi wtedy w pewien sposób psychikę, ponieważ w tamtym czasie miałam bardzo ciężki okres w swoim życiu. I tak na to patrzyłam cały czas chociaż z pozoru wyglądało inaczej, ponieważ nie miałam wtedy żadnej wiedzy dotyczącej Helingera, wyżej wymienionego linku Pankracego i innej wiedzy którą mam dzisiaj. Niestety całą złość spowodowana dawnymi zaszłościami w rodzinie wyrzucałam w eter, w nieznanym mi kierunku.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Rody Krwi - odc 92 PRO

Oglądaj

Rody Krwi odc.60 PRO

Oglądaj

Opowieści Topografa cz.9 PRO