Świat jest inny - cz.9 - Kobiety, myślcie

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Świat jest inny - cz.9 - Kobiety, myślcie
12 marca 2015
Ocena widzów: 4,96

Choroby kobiece, rak piersi, rak szyjki macicy, niepłodność, to w większości sztucznie wywołane problemy zmierzające do zwiększenia sprzedaży środków farmaceutycznych. Medycyna klasyczna niestety nie bada tych zjawisk a służby państwowe nie interesują się szkodliwością badań i substancji podawanych rzekomo zagrożonym pacjentkom.
Komentarze: 8

Katarzyna
Dziekuje bardzo za bezcenna informacje Panie Doktorze! Doktor Jaskowski jest bohaterem prawdy!
lublindawid2
Nie da rady zapłacić kartą za pro?
camel
Jasne że da radę - wybierz opcję PayPal i tam płatność karta kredytową. :)
lublindawid2
Czekam na cz 10 i następne będą ? 😊
Hannah7
Uwielbiam wykłady Pana Jaśkowskiego bo odnajduję bardzo wiele potwierdzeń rozmaitych własnych przemyśleń i domysłów.
Chylę czoła i dziękuję za tak potężną wiedzę z dzienin wszelkich i chęć dzielenia się nią z nami! Dziękuję za wszystkie lekcje z tak wielu wydawałoby się odległych sobie dziedzin! Zostaliśmy wychowani i w większości wykształceni na ignorantów co zawsze czułam podskórnie.
Moim marzeniem jest przekazać tę całą wiedzę wszystkim bliskim i znajomym ale niestety często trafiam na "beton" i to jest ogromnie przykre!
Proszę Państwa! - czapki z głów i oby jak najwięcej tych wykładów Pana dr Jaśkowskiego! Dziękuję za wszystko czego wysłuchałam do tej porydo tej pory!
lublindawid2
10 cz o historii Polski fajnie jakby była kim był mieszko itd
JAGODA
a jak się ma mamografia która szkodzi
ELA1
Co za mądry człowiek. Cieszę się że taki istnieje. To bardzo pocieszające. Świat nie zgłupiał jeszcze do reszty skoro są tacy ludzie. Można by go słuchać w nieskończoność.. Moje stopy będą ścierać jego progi (oczywiście w przenośni he he)
A teraz konkretnie: gdzie mam kupić tą witaminę dzieciom???
Jak się uchronić przed tymi chorobami???
W ogóle od czego zacząć??
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Rody Krwi odc.78 PRO

Oglądaj

Żywienie Terapeutyczne - badanie

Oglądaj

Świat jest inny odc. 56 - Poradnik antyre... PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH