Badania żywej kropli krwi

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Badania żywej kropli krwi
15 czerwca 2016
Ocena widzów: 2,90

Najnowsze odkrycia i dowody na lecznicze działania energetyczne. Jak się okazuje obserwacja żywej kropli krwi pod mikroskopem daje natychmiastową odpowiedź i potwierdzenie skuteczności działań terapeutycznych, to zaskakujące ale zarazem bardzo przydatne odkrycie w terapiach naturalnych. Opowie o tym Małgorzata Zalewska – odkrywca metody, terapeuta.
Komentarze: 9

pankracy267
Bardzo dobry wyklad potwierdzajacy istote i znaczenie trybu zycia,sposobu wyzywienia oraz swiadomosc tego co nam grozi w przypadku zaniedbania sie i w konsekwencji wywolanych przez to skutkow czesto tragicznych i to wszystko na "wlasne zyczenie".
leda
Bardzo dziękuję za ten wspaniale uświadamiający wykład. Nie wychodzę z podziwu, że w XXI wieku można przedstawiać tak ważną i priorytetową wiedzę jaką jest postawienie trafnej diagnozy w leczeniu różnorakich chorób i dysfunkcji organizmu, na poziomie niczym z czasów ciemnogrodu. Jako osoba stosująca od ponad 40 lat naturalne terapie leczenia w oparciu między innymi o diagnostykę laboratoryjną, stwierdzam, że stawiane diagnozy przez Panią Małgorzatę Zalewską na podstawie obserwacji i interpretacji żywej kropli krwi w zastosowaniu jej "odkrywczej metody" mogą wyrządzić osobie diagnozowanej więcej złego niż dobrego, delikatnie mówiąc. Droga Pani Małgorzato!, nie posiada Pani żadnej wiedzy z diagnostyki laboratoryjnej z zakresu hematologi, wiedzy teoretycznej i praktycznej. Ręce opadają. Nie da się tego słuchać.
Myślę, że dobrego terapełtę świadomość i uczciwość do czegoś zobowiązuje...
leda
https://www.youtube.com/watch?v=hqXt6RVcVUo

Badanie żywej kropi krwi w medycynie alternatywnej służy do wykrywania pasożytów, grzybów, zakwaszenia organizmu, intoksykacji metalami ciężkimi, niedoborów witaminowo-mineralnych. Krew pobiera się z palca na szkiełko podstawowe, nakrywa szkiełkiem nakrywkowym i ogląda w ciemnym polu widzenia pod mikroskopem. Wynik jest interpretowany przez dietetyka, naturoterapeutę lub lekarza. Badanie żywej kropli krwi jest sprzeczne z zasadami prowadzenia badań laboratoryjnych, pozbawione walidacji, standaryzacji, kwalifikacji personelu oraz wzorca, wskutek czego charakteryzują je wysokie współczynniki niepoprawności i niedokładności oraz nieprecyzji, a także brak odtwarzalności. Badanie zostało oficjalnie uznane przez KRDL za oszustwo i szamanizm. Osoby wykonujące badanie żywej kropli krwi nie mają uprawnień do wydawania wyników badań. Jedynie diagnosta laboratoryjny lub lekarz z uprawnieniami diagnosty laboratoryjnego, może autoryzować wyniki badań laboratoryjnych. Wynik niepodpisany przez diagnostę laboratoryjnego jest nieważny. Tymczasem wobec diagnostów laboratoryjnych, którzy autoryzują badanie żywej kropli krwi, wyciąga się konsekwencje dyscyplinarneWidoczne w badaniu artefakty, które pochodzą z uszkodzeń na szkiełku mikroskopowym, kurzu i zanieczyszczeń z powietrza, w rzeczywistości są mylnie rozpoznawane jako jaja pasozytów, pasożyty lub grzyby.
leda
W rzeczywistości żadne z pasożytów jelitowych nie rozwijają się w krwi, podobnie dotyczy to komórek drożdżaków i jaj pasożytów, które nie są znajdowane we krwi. Pacjent z komórkami drożdży we krwi włośniczkowej miałby charakterystyczne objawy wstrząsu septycznego, wymagającego pilnej interwencji lekarskiej i zagrażającego życiu. We krwi nie można znaleźć struktur białkowych pasożytów jelitowych ani metali ciężkich. Procedura wykrywania swoistych białek i metali we krwi jest możliwa, ale na podstawie barwień histochemicznych lub immunobarwień, nigdy nie są one widoczne w preparacie niebarwionym, nawet w najlepszym mikroskopie.Rulonizacja lub agregacja erytrocytów występuje zawsze w grubej części rozmazu krwi. Badanie żywej kropli krwi polega na wykonaniu preparatu o charakterze grubego rozmazu, zatem zawsze w takim preparacie będą widoczne rulony i agregaty ereytrocytów.Ponadto krew włośniczkowa w kontakcie ze szkiełkiem podstawowym krzepnie, dlatego agregaty są bardziej widoczne. W standardowej dianostyce krew do badań pobiera się na antykoagulant, taki jak heparyna, EDTA lub cytrynian, w zależności od potrzeb. Ponadt, rulonizacja nie świadczy o zakwaszeniu organizmu, ale zwykle jest konsekwencją chorób autoimmunohematologicznych, takich jak na przykład myeloma multiplex czy makroglobulinemia Waldenstrom
Warto także mieć na uwadze, że zmiany kształtu erytrocytów, takie jak kształt owalny, wypustki czy fragmenty erytrocytów, są zjawiskiem normalnym i występują w każdym rozmazie krwi osoby zdrowej oraz in vivo i dotyczą od 1 do 10% erytrocytów, zwanych odpowiednio schistocytami, eliptocytami lub akantocytami.
leda
Badanie żywej kropli krwi zawsze prowadzi do rozpoznania zakwaszenia organizmu, pasożytów lub grzybicy. W tym badaniu zawsze wszyscy są chorzy. Celem badania żywej kropli krwi jest przekonanie pacjenta do zakupiena suplementów diety lub udzielenia odpłatnej porady dietetycznej. Warto zwrócić uwagę, że w tych przypadkach art. 286 k.k. może mieć zastosowanie. Osoby, które zapłaciły za wykonanie badania żywej kropli krwi i otrzymały informację o obecności pasożytów, grzybów lub zakwaszenia, zostały wprowadzone w błąd i mogą zawiadomić o tym prokuraturę. Niemniej, pomimo kilku procesów sądowych w tej sprawie, rzadko policja interweniuje w takich przypadkach. Zwykle sprawa jest kierowana na drogę sądową w postępowaniu cywilnym.
pankracy267
leda
Jak widac dotychczas nikt nie pokwapil sie napisac pare slow na powyzszy temat,ktory z natury biologicznej,naukowej,a takze z wlasnych spostrzezen i troski o zdrowie wydaje sie nie miec znaczenia dla przecietnego Kowalskiego.
Ja natomiast chyle czolo przed ludzmi,ktorzy profesjonalnie podchodza do tajnikow ludzkiej natury i jak w tym szczegolnym przypadku dot. krwi.
Dzieki za wklejenie ciekawego i duzo wnoszacego linku,ktory potwierdza wage i znaczenie funkcji krwi i nie tylko w jej zdrowotnym aspekcie.
Twoja wiedza laboratoryjna jest na poziomie studiow medycznych w porownaniu z ta pani Zalewskiej.Jednak to co ona tu mowi tez jest istotne ogolnikowo dla tych "nieuswiadomionych".
pankracy267
Nastepnym tajnikiem jest szyszynka i jej wazna rola o czym w tym wideo:
https://youtu.be/dp9B-I0P3Ek
pankracy267
W uzupelnieniu dla zainteresowanych...
https://youtu.be/7OtuWnMAChg
LilyWhite
Tagen TV zamieniło się w wysypisko śmieci. Większość filmów to brednie różnego typu „cudotwórców” leczących "magicznymi" kubkami, piramidami, kremami od kosmitów, itp. żerujących na ciemnocie oglądających ich ludzi. Dzięki wam mają darmową reklamę i mogą nabijać swoją kieszeń, gdy ktoś nabierze się na te dyrdymały. Kim jest ta kobieta z wykształcenia? Dlaczego nie mówi konkretnie jakie to niby pasożyty identyfikuje na zamieszczonych zdjęciach, albo jakim cudem dostrzega pod mikroskopem optycznym wirusy? Spójrzcie, lekarze głowią się nad przyczyną choroby pacjenta, zlecają mu szereg badań laboratoryjnych, obrazowych, badają go fizykalnie od stóp do głów, a ta diagnozuje człowieka na podstawie kropli krwi i nikt jeszcze nie wpadł na to, że to przecież takie proste? Dajcie jej Nobla...
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

nieznany.swiat

Miesięcznik „Nieznany Świat”- pismo tych, którzy myślą i czują więcej. Tytuł uznawany zagranicą za jeden z najważniejszych i najbardziej wiarygodnych periodyków w Europie poświęconych fenomenom parapsychicznym i innym zjawiskom z pogranicza, zagadkom przeszłości oraz niekonwencjonalnym metodom terapii.

"Nieznany Świat" jest najstarszym polskim tytułem prasowym poświęconym psychotronice, problemom rozwoju duchowego i terapiom naturalnym.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Filipińscy szamani PRO

Oglądaj

Choroby cywilizacyjne

Oglądaj

Zaburzenia z kręgu schizofrenii