Wykład z cyklu Narodowa Akademia Informacyjna 2015 - doc Józef Kossecki wykład 1 część 1

Nie przepadasz za oglądaniem reklam?

Zarejestruj się i wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Wykład z cyklu Narodowa Akademia Informacyjna 2015 - doc Józef  Kossecki  wykład 1 część 1
20 stycznia 2015
Ocena widzów: 3,60

Rola ideologii, strategii, sztuki operacyjnej i taktyki w działaniach społecznych.
Komentarze: 1

Romeo
Doc. Kosseckiego (dużo!) lepiej jest czytać niż słuchać,ale jeśli ktoś ma dużo czasu,to nie uzna tego za czas stracony. Razem z drem Brzeskim tworzą kapitalny tandem nietuzinkowych badaczy rzeczywistości historychno-społeczno-psychologicznej (...i jakiejtam jeszcze) a co najciekawsze,to to,że ich tezy znakomicie opisują naszą współczesność. Tłumaczą ją i niejako przepowiadają co być może jeszcze - że tak z grubsza i kolokwialnie powiem. Dla mnie pan Kossecki ma tylko jedna "wadę": jak dziecko usiłuje nie zauważać działania tzw. spiskowej teorii dziejów,nawet tam,gdzie podana jest na tacy i dalej już kombinować nie trzeba i doszukiwać sie w tym cybernetyki. "Nie! To można wyjaśnic i ja wam to udowodnie!" A pan Brzeski za to nie ignoruje tego co widzi i po prostu to opisuje: "Tak! Tu widać rękę tego to a tego!" Taką miedzy nimi widzę różnice - i dlatego obaj znakomicie się uzupełniają. Kossecki zdaje się przestrzegać przed agenturą wpływu a sam czasem zachowuje sie jak jeden z takich właśnie jegomości.
Obaj są zresztą świetni.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

Hektores

Jestem takim nadrzecznym łazęga czyli popularnie wędkarzem jest to jedna z moich pasji Zajmuje się amatorsko grafiką i tworzeniem portali społecznościowych.Jestem twórcą i wspóltwórcą wielu portali obecnie najnowszym dzieckiem jest portal Piewca .pl z bardziej znanych portali jest to seria przewodników wędkarskich Świętokrzyski,Pomorski i Łodzki Przewodnik WędkarskiZakres moich zainteresowań jest dość szeroki, jest to historia regionu ,socjocybernetyka społeczna,przyroda i różne powiązane z nimi rzeczy.
Nie wierzę w obecny system monetarny. Jestem zafascynowany rozwiązaniami Szwajcarii i to nie tylko w kwestii waluty lokalnej ale tez obronności oraz demokracji bezpośredniej

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Silne Państwo Polskie PRO

Oglądaj

Myśl, myśl, myśl !!! POLAKU PRO

Oglądaj

Świat jest inny - Wykształcenie = Kształt... PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH