Poznaj Świat - Spotkanie z Konradem Danielem, twórcą PODZIEMNA TV

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Poznaj Świat - Spotkanie z Konradem Danielem, twórcą PODZIEMNA TV
13 stycznia 2015
Ocena widzów: 4,00

“Samorząd Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego wprowadza w życie nowy projekt pt” Poznaj świat…”, celem projektu jest zapraszanie interesujących osobowości, vlogerów, podróżników, naukowców,pisarzy, ludzi działających na rzecz kultury. Wszystkie osobowy będą nietuzinkowe, ekstrawaganckie a co najważniejsze ciekawe. Projekt ma przedstawiać ich pogląd na świat oraz ich doświadczenia. O wszystkich spotkaniach będziemy informować na funpage Samorządu. Spotkania będą odbywać sie cyklicznie.
Serdecznie Zapraszamy !”
Komentarze: 2

pankracy267
Czyli wszystko pod haslem "robia was w konia",a moze ludzie sa slepi i glupi...,cos w tym jest.
Romeo
Znam pana Konrada dosłownie od pierwszego jego programu na YouTube jako Podziemna TV i jedynie co,to nie zgadzam się z jego niektórymi pomysłami stricte politycznymi...no,np. to,że absulutnie cała klasa polityczne w Polsce jest "do wymiany" i ignoruje to,że jednak nie obejdzie się bez etapów i ludzi (w zdecydowanej wiekszości "lemingów")nie da sie odczarować nagle a wystarczy ich tylko wyrwać z łap ogłupieńczych mediów. Nagle,to można zmienic człowieka tylko "szokowo" i to ciężkoszkowo! W warunkach pokojowych po prostu się nie da,bo jak to powiedział klasyk,tow.Tomasz Lis: "Ludzie nie są głupi...oni są bardzo głupi! I nie wybaczą aby traktowac ich poważnie." Kto nie wierzy,to jest w necie do obejrzenia (Tomasz Lis o "dzikim kraju"). Jeśli zaś chodzi o gospodarkę,to słuchałem już różnych "wykładów",ale akurat te są dla niefachowców najlepsze - krótkie i konkretne a głoszone w nich tezy bronią się same i sa do zweryfikowania przez samego widza - że są prawdziwe,oczywiście.
Ten akurat wykład zaczyna sie dość niemrawo,ale w dalszej części się "ukonkretnia" i jest OK.
Lubię ludzi takich jak on: zimna i otwarta głowa,ale zarazem bardzo ludzki i emocjonalny - przez to może wiarygodny i prawdziwy.
Pozdrawiam Pana Daniela!
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Wykład z cyklu Narodowa Akademia Informac... PRO

Oglądaj

Narodowa Akademia Informacyjna

Oglądaj

Świat jest inny odc.73 - Głowa do góry i ... PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH