Nowy Polski Motocykl

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Nowy Polski Motocykl
18 grudnia 2014
Ocena widzów: 4,40

I have a dream…. Marzenia są po to aby je spełniać, twierdzi Jacek Synakiewicz i sukcesywnie dąży do spełnienia swoich marzeń o prawdziwie Polskim motocyklu. Wraz z grupą zapaleńców tworzą motocykl oparty na niespotykanych do tej pory rozwiązaniach technicznych. Czy polska myśl techniczna zaistnieje w świadomości motocyklistów, zobaczymy, ale pierwsze jaskółki są bardzo zachęcające.
Zapraszamy na stronę jjsdesign.pl
Komentarze: 2

JJS
Małe sprostowanie:
Producenci małoseryjni w USA już też muszą sprostać przepisom o czystości spalin i przepisom bezpieczeństwa, z tym że są one znacznie mniej rygorystyczne niż te które obowiązują producentów wielkoseryjnych.
Jacek Synakiewicz
DariuszOstrowski
Gdzie te dotacje unijne na rozwój. Podziwiam konsekwencje, bo ile to już lat cztery a może więcej trwa mozolna budowa tego motocykla. Powolne tempo budowy może sugerować niedowiarkom, że to nietrafiona konstrukcja. Ja jednak wierzę w końcowy dobry efekt i trzymam kciuki.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Nauka i technologia

Oglądaj

Obiekty Badawcze PRO

Oglądaj

Problemy mikrobiomu PRO

Oglądaj

Opowieści Topografa 15 PRO