2015 - prognoza astronumerologa - JÓZEF ONOSZKO

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

2015 - prognoza astronumerologa - JÓZEF ONOSZKO
30 grudnia 2014
Ocena widzów: 3,00

Astronumerologiczna prognoza dla Polski i świata na 2015 rok.

Józef Onoszko – na co dzień zajmuje się określaniem osobowości i predyspozycji innych ludzi. Naucza, doradza, publikuje, tworzy idee, stara się poprawić jakość życia swoją i innych ludzi.

www.jozefonoszko.pl
Komentarze: 6

danielle
Bardzo ponure wizje ma Pan Onoszko. Ale nie wszyscy myślą tak samo.
Piotr Piotrowski przypomina, że planetą patronującą nam w tym roku (od 20 marca 2015 do 20 marca 2016) jest Jowisz, który zapowiada czas wzrostu i obfitości. Przyniesie ekspansję, ogólne rozprężenie, entuzjazm i optymizm. Pod jego wpływem nie tylko zaczniemy snuć dalekosiężne plany, lecz wdrożymy błyskawicznie ich realizację, czyniąc to z rozmachem i brawurą. Jupiter służy rozwojowi człowieka, pomaga w realizacji celów, wyprowadza na prostą wszystkie sprawy, z którymi trudno sobie poradzić. Czyli w punkcie wyjścia jest nieźle, ale – przestrzega wybitny polski astrolog - to, jak wykorzystamy energetyczny wpływ tej planety w 2015, zależy w dużej mierze od nas samych.
(cytat z "Nieznanego Świata")
kobietaziemia
Astrologia ukazuje pewne tendencje, kierunki, wskazówki do tego co się może wydarzyć ale przecież wszystko zależy od ludzi! To w jaki sposób wykorzystamy własne możliwości, czy złapiemy wiatr w żagle czy będziemy płynąć pod prąd. Życzę wszystkim aby w 2015 roku każdy czuł się zafascynowany życiem oraz odczuwał spełnienie w swoich działaniach. :)
pekul_7
Interpretacja, odbiór i zaufanie do prognoz takich jak np. Pana Onoszko są sprawą subiektywną i podlegają ocenie każdego indywidualnie, coś w tym może być. :) Jednak po obejrzeniu filmiku chciałbym zwrócić uwagę na coś innego, odbiegającego od metoryki filmu ale nawiązujące (poniekąd) do tematyki poruszanej na tej stronie/kanale.
Mianowicie, w min. 14:03 filmu coś przelatuje po prawej stronie mówcy (z góry do dołu) i wydaje się to być w przestrzeni pomiędzy ścianą i obiektywem, a nie odbiciem czegoś na ścianie. Jak to interpretujecie? Kurz czy orb?
krolowamk
Wykupiłam pro i jestem rozczarowana. Brak wiedzy ogólnej bije w oczy, na przykład w kwestii wybuchów na słońcu i zjawisk z tym związanych. Ten pan jest słabiutki, wręcz żałosny. Zenada.
drchandra
Medyczny wynalazek prosto z Rosji: ,,cement'' do kości i zębów. Jest miękki przy nakładaniu, potem twardnieje, a w końcu zostaje zastąpiony zdrową, żywą tkanką, ukrwioną i unerwioną. Artykuł po angielsku:
http://rt.com/news/246885-bone-tissue-regeneration-cement/
waldi
Czy będzie śnieg tej zimy??
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zapowiedzi

Oglądaj

2015 - prognoza astrologa - WŁODZIMIERZ Z... PRO

Oglądaj

Tagen come back PRO

Oglądaj

Kto chce wiedzieć - festiwal ŻYWIE PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH