Twój kręgosłup - Masaż Progresywny cz.1

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Twój kręgosłup - Masaż Progresywny cz.1
06 października 2014
Ocena widzów: 3,60

Nieznany Świat przedstawia.. najciekawsze tematy poruszane na łamach miesięcznika tym razem w formie filmowej opowieści.
Wojciech Kąpiński – naturoterapeuta, masażysta, refleksolog, nauczyciel metody Dorna, członek Polskiego Towarzystwa Masażu Medycznego, w pierwszej części rozmowy opowie o założeniach metody Dorna, na podstawie której opracował własną technikę, którą nazwał masażem progresywnym. Terapia Dorna opiera się na założeniu, że podstawą zdrowych pleców są równe kończyny dolne, prawidłowo ustawiona miednica oraz kręgosłup pozbawiony blokad. Według twórcy tej metody, Dietera Dorna wszystkie dolegliwości związane z bólami pleców i kręgosłupa oraz stawów obwodowych spowodowane są zaburzeniami statyczno-dynamicznymi układu kostnego i mięśniowo-więzadłowego.
Zapraszamy również na część drugą rozmowy z Wojciechem Karpińskim wkrótce w Tagen.tv
Komentarze: 0

Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Świat jest inny odc. 123 - Eksperci od śW... PRO

Oglądaj

Dieta przeciwdepresyjna

Oglądaj

Borelioza