JASNOWIDZ - ROZMOWY Z KRZYSZTOFEM JACKOWSKIM CZ.4

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

JASNOWIDZ - ROZMOWY Z KRZYSZTOFEM JACKOWSKIM CZ.4
20 października 2014
Ocena widzów: 4,00

Czwarta z rozmów z Krzysztofem Jackowskim – najsłynniejszym polskim jasnowidzem – na temat życia, tym razem o duszy, duchowości, Bogu i życiu w iluzorycznym świecie wydarzeń, które zaraz po tym jak spełnią swoje bycie- przestają istnieć, zostawiają jedynie odbicie w naszych myślach i pamięci.
Komentarze: 20

2mk
Pomimo wy łaczenia Addlocka nie tylko do karty strony i witryny TAGEN>TV ale Całkowitego Wyłaczenia blokowania struminia internetowego pojawia się komunikak na str z wywiadem z P. K. Jackowskim o wyłaczeni ADB i nie mozna ogladać tegoż wywiadu. Jest to już druga strona z takim błedem. Zr óbcie cos z tym Panstwo ponieważ powaznie zniech ęcacie stałych odbiorc ow do waszej TV.
trojkat
Już się do Ciebie zgłaszam i wyjaśnimy sprawę.
pankracy267
Brawo Panie Jackowski!!!

Ciesze sie,ze znow zabral Pan glos po dlugiej przerwie.
Filozofia zawsze powinna towarzyszyc nam w zyciu,zeby nie ulec manipulacji np. mediow,ktore pozbawiaja ludzi wlasnego myslenia i podstawiaja stereotypy w postaci roznych gotowych produktow pozbawiajac nas wyobrazni.
O istnieniu Boga trzeba medytowac,czy On jest,czy nie.Sama logika oparta na tym przykladzie z klockami lego nie wystarczy,bo wpada sie w zaleznosc alternatywy,czyli albo chaos i teoria przypadku,albo logika i gleboki plan boski stworzenia zycia,ale przyklad jest dobry.

Pozdrawiam
anonymusAgharta
Z tymi reklamami przesada, ale wybaczam. Jestem tutaj ze względu na Jackowskiego i czekam na dalsze odcinki.
brytanlodz
wrzućcie to na youtube
mokatelopate
To prawda świetne wywiady i cześć piątaa tez spoko ale bardziej taka socjologiczna te reklamy sa przerażajhące szkoda że jestem za biedny i nie moge wykupic tego bez reklam prosze o wrzucenie tych wywiadów na youtube tak jak części 1
czemu nie ma tam nastepnych ?
mokatelopate
na youtube wrzućcie bez reklam
trojkat
Reklamy mają mobilizować do wykupienia konta PRO i wzięcia udziału w tworzeniu telewizji a jednoczęśnie dać możliwość obejrzenia filmu bez opłat. Dochód z reklam i kont PRO to obecnie nasze jedyne źródło finansowania telewizji oraz wypłat dla autorów filmów. Z YouTubem nam nie po drodze z trzech względów:

a) za same reklamy wideo YouTube płaci autorom 10 razy mniej niż my a do tego dochodzą również inne formy reklamy (tekstowe, banerowe itp.) za które autorzy nie dostają już wynagrodzenia.

b) na YouTube panuje cenzura sterowana przez większe koncerny medialne i nie mamy ochoty udowadniać, że jednak posiadamy prawa autorskie do treści które zamieszczamy.

c) po to tworzymy TAGEN.TV i dobieramy nagrania aby filmy nie lądowały w bezkresnym worku YouTube'a zaraz obok śmiesznego kota i nastolatka nagrywającego szkolną bójkę.
brytanlodz
Chętnie zapłaciłbym, ale za pomocą sms-a.
j.lucy
brytanlodz, pracujemy nad sms'owym wykupieniem konta, choć będzie się to wiązało z większym kosztem takiej płatności - firmy obsługujące sms'owe płatności pobierają 50% wartości sms'a
j.lucy
mokatelopate, tworzymy własną telewizję, utrzymujemy się wyłącznie z reklam i kont PRO - dzięki temu mamy np. na paliwo aby dojechać m.in. do Jackowskiego, poza tym trójkąt świetnie opisał resztę :)

Do wszystkich:
w najbliższy poniedziałek 24.11 będziemy znowu nagrywać z Jackowskim, jakieś pytania? tematy do poruszenia?
pankracy267
Wszystko fajnie,ale z tymi przepowiedniami p. Jackowskiego w Tagen i na You Tube w zwiazku z czarnym scenariuszem dla Europy i swiata na 2014 rok nie sprawdzaja sie.Internet i inne media tez sieja panike,ze czeka nas jakies zalamanie np. systemu bankowego i politycznego.

Troche zastanawiaja mnie te strachy na lachy i trzymanie ludzi w zastraszeniu, psychozie. Pewnie po to,zeby czerpac zyski finansowe.

Pozdrawiam
Hrabia
jeżeli świat jest wirtualną rzeczywistością a ludzka dusza komputerem to ktoś musiał to stworzyć widziałem raczej byłem i czułem inne swoje wcielenia w jednym ze snów byłem w raju i rozmawiałem z Bogiem ale nie widziałem jego bo była dookoła światłość i robiłem to na co miałem ochote pewnego razu wezwał mnie i chciał żebym wrócił na ziemie i rządził gdy za każdym razem budziłem się czułem się lekko na duchu czyli świetnie to co widziałem było źródłem wszelkiego zła i dobra od początku do końca wszchświata w jednym życiu czułem się przepełniony duchowo i szczęśliwy jakbym posiadał wszystko tak szczęśliwy że mógłbym latać bez skrzydeł ale w innym śnie czułem jak dusza cierpi widząc takie wielkie zło że aż strach się bać były to takie realne sny że budząc się pomyślałem czy jestem jeszcze sobą to był dopiero wirtualny świat
maranet2
Panie Krzysztofie
"Czyn każdej Duchowej istoty
w pierwszej kolejności odbija się na niej samej.
Ponieważ dowolna indywidualność
posiada absolutną wolność wyboru,
jej decyzja oddziałuje na jej strukturę.
Od wyboru zależy jej dalszy los:
jednymi działaniami rozwijająca się osobowość
sprzyja swojemu wznoszeniu w górę
w różnym miejscach Złotej Drogi,
innymi obciąża siebie, umacnia związki,
które hamują rozwój
albo i ściągają w dół, w Ciemne Światy.
Prawem Bogini Karny,
w przypadku niemożliwości wznoszenia
zachodzi konieczność przejścia
od nowa całego Kręgu Życia,
ale już w innym Realnościach,
celem dokonania niezbędnej pracy
nad swoją Duchową istotą."

http://abelikain.blogspot.com/2014/09/sowanskie-ksiegi.html
maranet2
Księga Stworzenia

Zanim powstał nasz świat istnieli tylko wszechmocni odwieczni pięciu czystych świateł a wszystko było harmonią. Gdy równowaga uległa zachwianiu odwieczni poczuli smutek i jeden z nich, pierwotny Swrożyc zapadł w sen na pniu świętego kosmicznego drzewa i wyśnił nasz świat.
Korzenie kosmicznego drzewa przenikają wszechświat sięgając do gwiazd, zaś jego pień ukryty jest pod świętą górą gdzie śni pierwotny utrzymując nasz świat w istnieniu.
Wokół niego znajduje się pierwotna świątynia której strzegą wyśnione przez niego dzieci a u stóp góry znajduje się krąg stworzenia. Mówią iż będzie on śnił aż ostatnie z jego dzieci sprowadzi doń odwiecznego by odnowić cykl tworzenia.
Dzieło pierwotnego Swarożyca ucieszyło odwiecznych i pokochali je – jednak nie mogli oni przybywać do stworzonego świata gdyż ich nieograniczona moc zakłóciła by sen Swarożyca unicestwiając jego piękne dzieło. Zobaczyli oni wyśnione dzieci Swarożyca i jak on zaczęli stwarzać sny w tym świecie, by cząstką siebie wcielać się w nie i móc doświadczać go – i tak jest do dziś. Tedy rodzą się ludzie będący snami odwiecznych by wieść ograniczony ludzki żywot.
Dawnymi czasy wielcy Wieszczowie potrafili dostrzec ich światła i ufając swym sercom podążali za nimi by uczyć się ich mądrości, ale dziś nawet kapłani (mędrcy, wieszcze) tego nie potrafią tedy wędrują oni wśród ludzi nierozpoznani.
Ci którzy podążali za odwiecznymi stawali się czystymi potężnymi duchami a gdy ich moc i mądrość dojrzewała opuszczali sen Swarożyca wracając do światła, albowiem potężne dobre duchy nie mogą przebywać w tym świecie by nie zakłócać snu odwiecznego – stąd można tu spotkać jedynie dobre duchy, które nam zmierzającym ku światłości są nauczycielami i opiekunami a które czcimy w świętych miejscach, oraz Bogów będących światłem oświetlającym nasze serca prowadzący nas ku światłu.
Pozostali to nędzne, okaleczone w swym szaleństwie, upadłe, zagubione i błądzące szalone duchy nie potrafiące zmierzać ku światłości – przyczyny nieszczęść – oraz ludzie jak i inne stworzenia tego świata wyśnione przez pierwotnego Swarożyca.

http://abelikain.blogspot.com/2014/09/sowanskie-ksiegi.html
Jahabharata
Jedno jest pewne: pan Jackowski to niezły showman. Jestem ciekaw, czy kiedykolwiek daje innym dojść do słowa. Dziwnie też brzmią wszystkie jego słowa o tym jak zmęczony jest życiem itp. biorąc pod uwagę, że ma żonę, dzieci, wnuki i fajny dom w malowniczo położonej miejscowości. Mówiąc krótko, zgadzam się, że różni dziwacy pieprzą dyrdymały w telewizjach śniadaniowych, ale pan Jackowski też czasem trochę pieprzy.
pankracy267
Ostatnio ukazal sie obszerny artykul na FB o tym jak media "kupily"Jackowskiego.
ryhu
Konto PRO i tak nie odtwarza tego filmu!!!
trojkat
@ryhy, korzystasz może z Windowsa XP?
ryhu
Win 7 i chrome bez add block pozostałe odcinki działają, ten odtwarzany był do 1:09, być może rano był problem z serwerem, tym razem odtwarza i mam nadzieję do końca ;-)
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.72 PRO

Oglądaj

Popkorelacje cz.2 PRO

Oglądaj

JASNOWIDZ - ROZMOWY Z KRZYSZTOFEM JACKOWS... PRO