Jak i z kim szukać skarbów ? - Ślężańska Grupa Eksploracyjna

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Jak i z kim szukać skarbów ? - Ślężańska Grupa Eksploracyjna
25 sierpnia 2014
Ocena widzów: 3,80

Zielonogórska Grupa Eksploracyjna, jedna z najbardziej aktywnych i najbardziej oryginalnych grup eksploracyjnych na Dolnym Śląsku opowie o swoich przygodach, głównie w okolicy Ślęży. Skarb Kulmizów, podziemne fabryki na Ślęży i wiele, wiele innych niespodzianek. Poszukiwacze i Ich poszukiwania – jak wyglądają znaleziska? jak wygląda dochodzenie do miejsca ukrycia skarbów? ile trudu wymaga jego wydobycie? O tym wszystkim dowiecie się z relacji Zielonogórskiej Grupy Eksploracyjnej.

Zielonogórska Grupa Eksploracyjna – stowarzyszenie, którego celem jest poznawanie tajemnic Dolnego Śląska oraz poszukiwanie ukrytych i zaginionych w przeszłości przedmiotów. Szczególnym zainteresowaniem ZGP cieszy się rejon Ślęży – najbardziej tajemniczej góry na Śląsku. Zróżnicowanie i wykształcenie członków Zielonogórskiej Grupy Eksploracyjnej sprawia, że grupa dysponuje niezbędną wiedzą i wyposażeniem, niezbędnym do wykonywania prac poszukiwawczych.

www.festiwaltajemnic.pl
Komentarze: 4

zypo
Zapraszam na naszą stronę zobten.blogspot.com
Ktokolwiek chce wymienić się z nami informacjami na temat ślężańskich tajemnic to podaję adres : karolsawiak2@interia.pl
2mk
FAMO – Diesel Schlepper – bardzo ciekawa firma, której istnienie ”ujawniło się”
Kilka lat temu. Ponieważ tak samo : chciało /postanowiło.

Kamienie można dotykach, nawet przepisać tekst, ale nie zamieniać teksu w „aspekt energetyczny” NIGDY z Nimi nie „MEDYTOWAĆ.” One nas do Siebie nie zapraszają – jak na razie. Kiedy zaczniemy : "medytować” zaczną się „ODWIEDZINY”. Przecież sama grzeczność i dobrze pojety sarvuar vivre wymaga rewizyty!

Dokładnie one pilnują się sami wg siły „zamka” 7/ 77/ lub 777 lat od ukrycia, czyli pozostają dwie ostatnie „wersje” – 70 lat – te, co minęły od czasu IIWW. Czyli w obu wersjach mamy: 77 – 70 – „skarb pozwoli się zlokalizować za 7 lat – swemu właścicielowi czy jego zstępnemu oraz wersja druga 777 – 70 = Ciacka 700 lat. Prędzej depozyt nie dopuści Nikogo z obcych do swoje otoczenia. Niektóre „rody” złodziejskie – te, które owe „artefakty” zrabowały, przywłaszczyły sobie, a często w celu wejście w ich posiadanie dokonali świadomej, pospolitej, zorganizowanej nikczemnej zbrodni, ze zbiorowym zabójstwem włącznie. Całe lata od końca II WW na terenach dzisiejszej Ameryki Południowej i Środkowej () i nie tylko (w Północnej „pracowali nad prawem władania nad technologią przede wszystkim), pracowali nad zdjęciem Zabezpieczeń Praw Właściciela co do zawłaszczonych dóbr, technologii, etc. Z mega mizernym skutkiem.

Dlatego Prawdziwa Wiedza –Weda – Powróci do Prawowitych właścicieli i ich potomnych. Tylko Oni będą mogli otworzyc, uruchomić i zastosować pozostawione po przodkach „Urządzenia”

Nb Moim zdaniem ponad 95/ 97% „skarbow czy depozytów” zostało zabezpieczonych energetycznie, czasami zwykłym znakiem krzyża z towarzyszącą mu 'mruczanką" – słowa w odpowiedniej melodii, tonacji i interwały ….

Co nie należy do Ciebie /KOGOŚ i nigdy nie należało - nie ruszaj tego !! „Depozyt sam znajdzie swego właściciela często w siódmym pokoleniu.

A wraz z Prawami Własności – Siła, Moc, Prawda i Boska Kolej Spraw i Rzeczy!

Pzdr ~Marq
zypo
MK - co do tych kamieni to trafiłeś w dziesiątkę, kumple Janka za bardzo nimi interesował się i miał rewizytę. Jeśli jesteś tym MK o którym wspominał Marecki to pozdrawiam serdecznie.
2mk
Niestety Osoby o nazwisku Marecki nie znam sie. Po raz pierwszy na "kontakt" z tym nazwiskiem, ale można przecież znać Osoby /be pod zupełnie innymi danymi personalnymi. Wystarczy zwr ocic uwagę jak te metodę opanowali Zydzi przez stulecdia. Ja w tym wcieleniu funkcjonuję pod jednym nazwiskiem i jednym imieniem. Ale róznorakich Nicków - nie z mojej winy- posiadam i osluguje sie kilkoma. Systemy internetowe wymuszają wybór mienia - nicku, który niekiedy zupelnie do nas nie pasuje nie odpowiada nam, ale nie mamy wyboru i wybieramy nick jaki jest najbardziej zblizony do tego jakim na danym portalu chcielibysmy sie poslugiwać. Niekiedy tworzy to kuriozum a moze -dla niewtajemniczonych byc niebezpieczne. Znamy a przynajmniej wiemy o silie Liczb i numerologii dodanie - przymusowe np cyfr do odpowiadajacego nam nicku moze niekiedy zmienic zupełnie nasza OSOBĘ i jest to szczególnie niebezpieczne a przynajmniej błedne jak dany nick ma być w sposób onkretny skojarzony z tematyka portalu czy osób go prowadzących. Te niby przypadkowe kolejne w serii niekiedy -podpowiedziane maja przeciez swa energetyke i z energetyka głownego nika - slownego- moga byc niekiedy w opozycji a nawet w energetycznym przeciwieństwie. Jest to trudny temat, i jak narazie kiedy wiele portali Wymusza posiadanie nickow a niekiedy rórnych ich powiazań z częściami tego samego portalu wprowadza niezle zamieszanie. Ludzie nigdy nie uczacy sie Mmagii czy panowania nad zywiolami robia niezla zadyme i problemy Osobow choc w części wtajemniczonym. Potrzeba niekiedy wielowiekowej wiedzy aby nasz nick czyli nasza energetyczna - jak imie i nazwisko - weryfikacja klucic sie z Nami samymi. Temat szeroki trudny i przy tendencji do wymuszania coraz wiekszej absurdalnych nicków -ich wyborowi, podawania wielu sosbistych danych robi mega ZŁE dzialania. To tak przy okazji która wywołała osoba Pana pani Mareckiej której nie znam i raczej sie z nią nie spotkalem... pozdrawaiam
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

Festiwal.Tajemnic

Dolnośląski Festiwal Tajemnic w zamku Książ - impreza, której tematyka jest związana z tajemnicami Dolnego Śląska, ukrytymi na tym terenie skarbami, złotem, dokumentami i dziełami sztuki oraz eksploracją. Festiwal jest autorskim projektem Joanny Lamparskiej, dziennikarki i podróżniczki, autorki wielu książek o tajemnicach Dolnego Śląska, od kilkunastu już lat promującej region dolnośląski poprzez jego tajemniczość.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

FHQu RIESE - Skalna twierdza Hitlera PRO

Oglądaj

Jest czy go nie ma ? - Złoty Pociąg PRO

Oglądaj

Ślęża i Sobótka PRO