Piekło raju

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Piekło raju
03 lipca 2014
Ocena widzów: 3,70

Opowieść człowieka, który trafił do tajskiego więzienia z wyrokiem 12 śmierci, zamienionych później na dożywocie. Jaki splot wydarzeń do tego doprowadził, co dzieje się w głowie człowieka, który słyszy taki wyrok z dala od swojego kraju i swojej rodziny, w jaki sposób nieludzkie warunki wpływają na człowieka – Michał Pauli, malarz, zafascynowany Tajlandią podróżnik, pisarz.

Po jego ułaskawieniu przez króla Tajlandii na wniosek trzech polskich prezydentów napisał książkę fabularyzowaną opartą o wydarzenia z tego okresu w jego życiu. Książka “12 x śmierć” była czymś w rodzaju katharsis – obmycia, oczyszczenia. Czy dziś wybaczył już sobie?

www.michalpauli.pl
Komentarze: 2

JolaPawłowska
Czytałam książkę, jestem pod wrażeniem! "Nieśmiertelny" :)
pankracy267
Wspolczuje temu panu,bo doswiadczyl wiele zla.Ja tez bylem kiedys w Tajlandii,ale slyszalem o tych procedurach tamtejszych wladz i bylem ostrozny i nie zadawalem sie z polswiatkiem.
Drugi raz nie polece juz tam.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Historyja

Oglądaj

JASNOWIDZ - rozmowy z Krzysztofem Jackows... PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc. 153 - Cudowne skutki... PRO