Miejsca z duszą - RADZIMOWICE

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Miejsca z duszą - RADZIMOWICE
29 lipca 2014
Ocena widzów: 3,00

W latach 80-tych wędrowali tędy prawdziwi turyści, traperzy. Chodzili boso, trzymali w ręku kij – marzyli! Marzenia były tak obfite, że z tych marzeń tworzyła się okazała i piękna przyszłość. Osada sypała się w zastraszającym tempie, lecz dwoje śmiałków: Wiktor i Władzia co weekend dźwigali na swych ramionach marzenia…
Dziś do swojego Domu Chleba co roku zapraszają swoich gości na dwie imprezy “ŚWIĘTO CHLEBA” oraz „ŚWIAT KULT•UR”.

Wiktor Urbańczyk założył fundację na rzecz rozwoju Radzimowic. Fundacja nazywa się TERRA – od Teraz Radzimowice. Jej zadania to m.in. promowanie wszelkich inicjatyw przyczyniających się do rozwoju Radzimowic i okolic, ochrona dziedzictwa historycznego, kulturowego i przyrodniczego, dokumentowanie i upowszechnianie historii i dziedzictwa górnictwa. Wśród celów fundacji są też promowanie zdrowego stylu życia, opartego na łączności z naturą, i ochrona życia, a także ukazywanie wartości życia na wsi i życia rodzinnego oraz promocja kultury dnia codziennego.

www.radzimowice.eu
www.wioskizpomyslem.pl/radzimowice
Komentarze: 1

satoshi-pl
jak zawsze bardzo ciekawie!
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Kultura

Oglądaj

My Słowianie - wierzenia PRO

Oglądaj

Michał Książek i Krzysztof Jackowski - Pr... PRO

Oglądaj

Święto Kresu - chodzenie po ogniu PRO